Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 1 niedziela Wielkiego Postu - 09.03.2014

2014-03-08 20:59:44

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Wielkiego Postu - 16 .03. 2014

1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz Łukaszowi Mania za prace na rzecz parafii. Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę rodziny: Małgorzaty Gryziec , Patrycji Słabniak , Alicji Parylak .

2. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniami i prośbami Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne : w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 ; w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 14.00 po nich Msza św. Znajdźmy czas aby towarzyszyć Jezusowi w Jego męce dla naszego zbawienia .

4. Kończymy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu . Podejmijmy modlitwę oraz abstynencję na czas Wielkiego Postu , albo na dłużej . Wpiszmy się do księgi trzeźwości ... List alkoholika na stoliku .

5. Dzieci otrzymały skarbonki wielkopostne , włączmy się i my w to dzieło miłosierdzia.

W sklepach będą kosze do których możemy składać produkty dla najbardziej potrzebujących parafian .

6. W czwartek przypada I roczn. wyboru pap. Franciszka, pamiętajmy o nim w modlitwie

7. W najbliższym tygodniu panowie z Rady Parafialnej przyjdą do Was , po I ratę na remont kościoła . Przyjmijcie ich życzliwie i złóżcie ofiary . Jest to wielki wysiłek dla was , ale inwestycja na chwałę Bożą zawsze przynosi błogosławione owoce .

8. W najbliższa 3-cią niedzielę m-ca składka inwestycyjna , zbieramy pieniądze na obrazy Jezusa Miłosiernego oraz bł. Jana Pawła II , które są już na ukończeniu .

W przyszłą niedzielę będziemy modlić się za Kościół Misyjny oraz zbierać ofiary na misje do puszek .

Jutro rozpoczniemy zdejmowanie boazerii w kościele , dlatego najprawdopodobniej Msza św. będzie odprawiana w sali na plebani , wejście od strony Caritas . 9. W dobrej , bo wiarygodnej katolickiej prasie przeczytamy : - w ,,Drodze” - ,, Spróbowaliśmy : post , modlitwa i jałmużna działają ! ” - w ,, Niedzieli ” - ,, Papież , który zmienił świat , Polskę i Kościół ” - o bł. Janie Pawle II oraz o pap. Franciszku w I rocznicę wyboru ; - w ,,Gościu N.” - ,, Spocznij ” - o spoczynku w Duchu Świętym oraz ,,Szalony dla Boga ”- o Stephenie Baldwinie , aktorze z Hollywood ; - w ,, Źródle ” - ,, Czy można odmówić Komunii świętej ? ” . Ponadto zachęcam do oglądania katolickiej TV Trwam i słuchania Radia Maryja i radia ,,VIA''

zobaczmy trochę normalności

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 10.03 - o zdrowie i błog. Boże w rodz. Peców

- wtorek - 11.03 - + Franciszek Kwiatek - int. od rodziny

- środa - 12.03 - dziękcz. z prośbą o dalszą opiekę i szczęśliwą śmierć dla Wiktorii

- czwartek - 13 .03 - + Mieczysław Kostrząb – int. od sąsiadów

- piątek - 14.03 - + Stanisław Stoś – int. od s. Andrzeja z rodz.

- sobota - 15.03 - + Katarzyna Źrebiec – int. od sąsiadów Skibów

- niedziela - 16.03 - g. 08.00 - dziękcz. z prośbą o łaskę zdrowia i błog. Boże

dla mamy Heleny na 90 -te urodziny – int. od syna z rodz.

- g. 11.00 - + Stanisław Agaś – w 4 r. śm.

- g. 14.00 - dziękcz. z prośbą o błog. Boże dla parafian z racji

kolędy

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania