ogłoszenia parafialne - 10 Niedziela zwykła - 05.06.2016

2016-06-04 19:48:40

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - X niedziela zwykła - 05. 06. 2016

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę rodziny : Jolanty Źrebiec , Grzegorza Źrebiec , Ireny Basista .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa - 08.06 - św. Jadwigi Królowej

- piątek - 10.06 - bł. Bogumiła

- sobota - 11.06 - św. Barnaby Ap.

3. Nabożeństwa :

W czerwcu codziennie po Mszy św. odmawiamy litanię do Serca Pana Jezusa

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Spotkania :

- wtorek - na Mszę św. z obrzędem przyjęcia na kandydatów do bierzmowania zapraszam uczniów 2 klasy gimnazjum z rodzicami

- piątek - zapraszam bierzmowanych 3 kl. Gimn. na spotkanie z wręczeniem indeksów

5. Zachęcam do podpisania się pod obywatelskim projektem ustawy o prawie do narodzin dla każdego dziecka , listy są na stoliku z gazetami .

6.Wprzyszłą niedzielę zapraszam na drogę krzyżową na g. Grzywacką, zwł.dzieci I-komun.

7.Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Przemysław Miśkowicz s. Mieczysława i Teresy Mroczka zam. Kąty z Mileną Kieca c. Wiesława i Emilii Panocha zam. Klecie

oraz Rafał Szot s. Marka i Barbary Czech z Sylwią Chopiak c. Marka i Marii Kuznecka zam. Kąty - zap. II . Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach małżeńskich w/w ma obowiązek zgłosić w kancelarii parafialnej .

10.W dobrej prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,, Niedzieli ” - ,, Królowa miłosiernej miłości ” - o św. Jadwidze ; - w ,,Gościu N.” - ,, Co łączy , a co różni kult Miłosierdzia Bożego i kult Najświętszego Serca Pana Jezusa ”

- ,,Źródle” - ,, Z dawna Polski Tyś Królową ” ; - w ,, Naszej Arce ” - ,, Światowe Dni Młodzieży z Janem P. II ” ; - w ,, Mojej Rodzinie ” - ,,Dobrze wychowywać , czyli jak ? ” ; - w ,, Głosie dla życia ” - ,, W pętach homoideologii ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. o godz. 18.00

- poniedziałek - 06.06 - dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Danuty i Jana Pec

w 45 r. ślubu

- wtorek - 07.06 - + Edward Źrebiec - int. od c. Ireny z mężem

- środa - 08.06 - + Stanisław Stoś

- czwartek - 09.06 - + Stanisław Leputa i Teresa Chojecka - piątek - 10.06 - + Władysław , Stanisław Kwiatek , Maria i Jan Dynia

- sobota - 11.06 - o zdrowie i błog. Boże w rodz. Leputów

- niedziela - 12.06 - godz. 08.00 - dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog.

i opiekę Matki B. dla Krzysztofa w 18-tą r. urodzin - int. od rodziców i rodzeń.

- godz. 11.00 - + Bronisław i Genowefa Krężel , Joanna i Józefa Jasińska

- na g. Grzywackiej - za parafian