Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 10 Niedziela zwykła - 10.06.2018

2018-06-09 15:29:30

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE -  X Niedziela zwykła  - 10. 06. 2018                                                                            

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty .  Bóg zapłać !                                                           Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny :                                                                                   Stanisławy Nawracaj , Bożeny Czepiga , Małgorzaty Roman

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- poniedziałek      - 11.06    - św. Barnaby Ap.      

- środa                  - 13.06    - św. Antoniego z Padwy

- czwartek            - 14.06    - bł. Michała Kozala

3. Nabożeństwa : 

W miesiącu czerwcu codziennie odmawiamy po Mszy św. litanię do Serca P. J.  

- środa - dzień modlitw w intencji Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

- piątek - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                         

               św. Faustyny , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 17.30

4. Spotkania :

- poniedziałek  - na spotkanie  zapraszam młodzież 3kl. Gimn.

- wtorek  - na Mszę św. z obrzędem przyjęcia kandydatów do bierzmowania

zapraszam uczniów kl.2 Gimn. i 7 kl. z rodzicami

- środa    - zapraszam na spotkanie Paraf. Z. Caritas  oraz chętnych do posługi           

5. Dzisiaj droga krzyżowa na g. Grzywacką , serdecznie zapraszam .                                                           

6. Zapraszam na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i do Przemyśla w dniu 7 lipca

(sobota) . Koszt ok. 40 zł .. Są jeszcze wolne miejsca . Zapisy u mnie do końca tygodnia …

7. W przyszłą niedzielę  składka inwestycyjna .

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Mateusz Grzywacz zam. w Kątach 

z Patrycją Skrzęta zam. w Samoklęskach  - zap.II  oraz Sławomir Władyka s. Józefa                             i Katarzyny  zam. w Kątach z Anną Szostak c. Józefa i Marii zam. w Jaśle  i Andrzej Kazecki

s. Józefa i Zofii  zam. w Kątach z Małgorzatą Hołowicką c. Piotra i Alicji zam. w Jaśle - zap. I .     Otoczmy modlitwą narzeczonych , a gdyby ktoś wiedział o przeszkodach ma obowiązek zgłosić             w kancelarii .

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                    - w ,, Niedzieli ”     -   ,, Miesiąc Sercu Jezusowemu dedykowany ”   ;    - w  „ Gościu N. ”                   - Jugendamt niszczy rodziny zabierając im dzieci - reportaż z Niemiec    ;    - w „ Źródle ”                          - o nabożeństwie do Serca Jezusowego     ;     „ Nasza  Arka ”    ;    - w „ Mojej Rodzinie ”                   - „ Relacje matki z córką ”                                                                             

                                                                                                                                                  Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' .                                                                                                                                                                                                            INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  

- poniedziałek   -  11. 06  -   + Bronisława Grzywacz

- wtorek             - 12. 06   -  dziękcz. z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej                       

                                              dla Anny i Andrzeja w 10 r. ślubu        

- środa               - 13. 06   -   + Jan Żarnowski  - w 10 r. śm.   

- czwartek         - 14. 06   -   + Katarzyna , Stanisław Źrebiec      

- piątek             - 15. 06   -   dziękcz. z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla rodz. Piwowarów  

- sobota            - 16. 06   -   + Weronika i Józef Ziomek         

- niedziela        - 17. 06   -   godz. 08.00  - w int. Alicji i Jerzego z okazji 30 r. ślubu                    

                                            z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze                 

                                            błog. Boże i opiekę N.M.P. w rodz.

                                        -   godz. 11.00  -  + Michalina Gryziec        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania