Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 11 Niedziela zwykła - 17.06.2018

2018-06-16 11:10:17

   OGŁOSZENIA  PARAFIALNE -  XI Niedziela zwykła  - 17. 06. 2018                                                                            

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty .  Bóg zapłać !                                                         Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny :                                                                             Barbary Roman , Marii Skiba , Magdaleny Sanicka .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- czwartek            - 21.06    - św. Alojzego Gonzagi   

3. Nabożeństwa : 

W miesiącu czerwcu codziennie odmawiamy po Mszy św. litanię do Serca Pana Jezusa

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   

- piątek       -  nabożeństwo ku czci św. Jana P. II z ucałowaniem  relikwii                              

6. Zapraszam na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i do Przemyśla w dniu 7 lipca                             (sobota) . Koszt ok. 40 zł .. Są jeszcze wolne miejsca . Zapisy u mnie , warto skorzystać …

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Sławomir Władyka zam. w Kątach                             z Anną Szostak zam. w Jaśle  oraz  Andrzej Kazecki zam. w Kątach z Małgorzatą Hołowicką               zam. w Jaśle - zap. II .

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                                    

- w ,, Niedzieli ”     -   ,, Jestem tatą , to moja kariera ”   ;     - w  „ Gościu N. ”   -  „ Z czego               się cieszysz ? ”  - świadectwo osoby niepełnosprawnej      ;     - w „ Źródle ”   -   „ Od czego           zależy , co ksiądz zadaje na pokutę w sakramencie Spowiedzi św. ? ”    

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA''.                                                                                                                                                                                                           INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00 , we wtorek o godz. 19.00

- poniedziałek   -  18. 06  -   dziękcz. z prośbą o błog. Boże dla Elżbiety i Krzysztofa                        

                                              - w r. ślubu

- wtorek            - 19. 06   -  godz. 19.00  -   + Katarzyna i Marcin

- środa              - 20. 06   -   za parafian    

- czwartek        - 21. 06   -   za dusze w czyśćcu cierpiące  z rodz. Parylaków      

- piątek             - 22. 06   -   + Maria Piecuch  - z okazji urodzin  

- sobota            - 23. 06   -   + Genowefa , Zofia , Witold Krężel          

- niedziela        - 24. 06   -   godz. 08.00  - dziękcz. z prośbą o zdrowie , błog. Boże w rodz.  

                                                                    - w 15 r. ślubu Anity i Krzysztofa

                                        -   godz. 11.00  -  za parafian         

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania