Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 11 Niedziela zwykła - 18.06.2017

2017-06-17 19:11:48

 

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XI niedziela  zwykła   -  18. 06. 2017

 

1. Dziękuję p. Ireneuszowi Mania oraz Michałowi Sochackiemu za wykonanie konstrukcji ołtarzy na Boże Ciało .

Dziękuję wszystkim panom za prace przy rozbudowie kościoła , podziękowania składam na ręce Wiesława  Źrebiec ,

Tadeusza Kwiatek , którzy napracowali się najwięcej …                                                                                                             

 Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać wszystkim !  W tym tygodniu proszę

do sprzątania rodziny : Renaty Kogut, Lidii Warzecha , Eugeniusza Leputa

 2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- środa         -  21.06   -  św. Alojzego Gonzaga   

- piątek        -  23.06   -  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

- sobota       -  24.06   -  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Trwa  oktawa Bożego Ciała zapraszam na Msze św. z procesją  .  W czwartek na zakończenie Oktawy

będzie błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków i ziół .

3. Dziękuję  wszystkim , którzy włączyli się  w przygotowanie i przeprowadzenie procesji Bożego Ciała ,

tym którzy przygotowali ołtarze , przybrali drogę , dziękuję naszym strażakom , dzieciom ,

paniom i pannom niosącym feretrony i pomagającym im mężczyznom . Dziękuję p. Katechetce ,

p. Organiście , ministrantom i wam wszystkim , którzy daliście świadectwo wiary, przez pobożne

uczestnictwo w procesji . Bóg zapłać !  Niech Pan Bóg Wam hojnie wynagrodzi swoim błogosławieństwem .

8. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

- w  ,, Niedzieli ”    -  ,, Akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi ”   ;

 - w ,, Gościu  N.”   -  ,,  Więcej niż cuda ” -  o św. o. Pio    ;   - w ,, Źródle ”  -   ,,  Jak  Pan Bóg opowiadał

o swojej miłości  ”  - objawienia Jezusa  św. Małgorzacie  Alacoque    ;         - w ,,Miłujcie się  ”   - 

„ Cuda Matki Bożej z Jasnej Góry ”   ;  oraz :    ,, Moja rodzina ”  ;   „ Głos dla życia ”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 19. 06   -   dziękcz. z prośbą o błog. B. dla Krzysztofa i Elżbiety w r. ślubu

- wtorek            - 20. 06   -   dziękcz. za łaski otrzymane od Boga i Matki Najświętszej  z prośbą

o błog. B. i opiekę Matki B. i Anioła Stróża dla Patryka na 5-te ur. i dla rodziców                                                                         

- środa               - 21. 06   -  + Paweł Źrebiec

- czwartek         - 22. 06   -   + Wanda , Edward Roman

- piątek              - 23. 06   -   +  Aniela Grzyb   - int. od Par. Z. Caritas w Kątach   

- sobota             - 24. 06   -    + Jan i Zofia Woźniak        

- niedziela         - 25. 06   - godz. 08.00   -    za parafian 

                    - godz. 11.00   -   o zdrowie i błog. B. dla Michaliny Gryziec i jej rodziny

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania