Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 12 Niedziela zwykła - 22.06.2014

2014-06-21 21:00:43

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 12 niedziela zwykła - 22 .06. 2014

 

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny: Marii Wokurka , Doroty Kaczmarczyk , Bożeny Kostrząb . Serdecznie dziękuję wszystkim , którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy i udekorowanie drogi procesyjnej na Boże Ciało oraz wszystkim, którzy włączyli się w przeprowadzenie procesji : dzieciom , paniom i panom niosącym feretrony , naszym strażakom , ministrantom , p. Katechetce i wam wszystkim za udział w procesji , Bóg zapłać ! Niech Wam wszystkim Pan Bóg hojnie wynagrodzi swoim błogosławieństwem .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 24.06 - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- piątek - 27.06 - Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa

- sobota - 28.06 - wsp. Niepokalanego Serca Najśw. M.P.

- niedziela - 29.06 - Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła

3. Nabożeństwa :

- trwa oktawa Bożego Ciała z procesją eucharystyczną na którą zapraszam... , zakończenie Oktawy w czwartek z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci .

3.Spotkania :

- poniedziałek - zapraszam po Mszy św. na spotkanie P. Z. Caritas

- wtorek - na g. 17.00 przyjdą kandydaci na ministrantów z kl. II

- na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 2 klasy Gimn.

4. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na leczenie chorego Artura , naszego parafianina . 5. W związku z zakończeniem roku szkolnego będzie spowiedź dla dzieci w środę i czwartek o godz. 17.00 ...jako I-piątkowa .

6.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami - prasie katolickiej przeczytamy : - w ,, Niedzieli ” - ,, Konające serce z Lanciano ” - o cudzie eucharystycznym ; - w ,,Gościu N.” - ,,Lekarz sumienia ” - o prof. Chazanie niesłusznie oskarżonym ; - w ,, Źródle” - ,,Serdeczne wołanie Jezusa ” - o Sercu Jezusa , które zaprasza nas do przyjaźni ; - ,,Miłujcie się”

Ponadto zachęcam do oglądania katolickiej TV Trwam i słuchania Radia Maryja i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami .

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE : ( do końca roku nie ma wolnych terminów )

- poniedziałek - 23.06 - za parafian

- wtorek - 24.06 - + Franciszek Kwiatek - int.od pracowników Urz. P. w N. Żm

- środa - 25.06 - + Jan Piwowar – int. od wnuka Wojciecha z Wiolettą

- czwartek - 26.06 - + Maria , Wojciech i Weronika

- piątek - 27 .06 - + Władysław Wielgosz

- sobota - 28.06 - + Franciszek Kwiatek -int. od rodz. Kuszwarów z Krempnej

- niedziela - 29.06 - godz. 08.00 - + Paweł Źrebiec

- godz. 11.00 - + Maria Piecuch i zm. z rodz. Ziomków i Piwowarów

 

 

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania