Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 12 Niedziela zwykła - 25.06.2017

2017-06-24 15:44:43

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XII niedziela  zwykła   -  25. 06. 2017

 

1. Dziękuję  wszystkim panom za prace przy rozbudowie kościoła , podziękowania składam na ręce Piotra Źrebca

z Wygody , Mieczysława Ciekielskiego , Michała Bałona , Tadeusza Romana , Grzegorza Ziomka , Zdzisława Nadymusa ,

którzy napracowali się najwięcej …  Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać wszystkim ! 

W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : Teresy Kostrząb , Elżbiety Mlicka ,  Grzegorza Źrebiec

 2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- środa         -  28.06   -  św. Ireneusza

- czwartek   -  29.06   -  Uroczystość  św. Apostołów Piotra i Pawła , odpust w N. Żmigr.

 Msze św. u nas o godz. 09.00 i o godz. 18.00

3.  Nabożeństwa :

- wtorek  -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków  

- środa     -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

4. Rozpoczęły się wakacje , rodzice dopilnujcie uczestnictwa dzieci we Mszy św. .

Udane wakacje , to wakacje przeżywane z Bogiem .

5. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.591 zł i 0,20 eu . Dziękuję Wam za te ofiary

i za wszystkie , które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Bóg zapłać za ofiarność !

6. W sobotę Sanktuarium w Tarnowcu zaprasza na pielgrzymkę pokutną  przeciwko życiu .

7. W przyszłą niedzielę  w Hucie Polańskiej odbędzie się odpust , suma odpustowa o 14.00 .

8. Diecezjalne Studium organistowskie ogłasza nabór kandydatów na przyszły rok …

9. Uniwersytet Rzeszowski zaprasza do studiowania na kierunku  ,,Nauki o rodzinie ”,info...

10. W lipcu będziemy gościć młodzież oazową , proszę naszą młodzież , o kulturalne zachowanie się wobec gości ,

aby uniknąć niepotrzebnych  problemów , rodzice zwróćcie uwagę na swoje pociechy , aby nie przynieśli nam obciachu .   

11. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

- w  ,,Drodze ”   -  „ Nie bądź kimś innym , bądź sobą ”     ;     -  w  ,, Niedzieli ”    -      

  ,, Jednym sercem , jednym duchem  ”  - o koncercie uwielbienia w Rzeszowie     ;       

 - w ,, Gościu  N.”   -  ,,  Szatan nie ma poczucia humoru  ” -  rozmowa z egzorcystą   ;  

 - w ,, Źródle ”  -   Apostołowie  ,,  Piotr i Paweł filary Kościoła  ”    ;  - w   „ Naszej Arce ’’                                                                                                               Przeczytamy o bł. Pier Giorgio Frassatim  - człowieku ośmiu  błogosławieństw

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 26. 06   -  + Józef , Wiktoria , Elżbieta  Leputa

- wtorek            - 27. 06   -   + Józef  i  Maria Ziomek                                                                          

- środa               - 28. 06   -   dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodz. -

                                             w 14 r. ślubu Anity i Krzysztofa  

- czwartek         - 29. 06     -   godz. 09.00  -     +  Paweł Źrebiec

                                         -   godz. 18.00  -     +  Stanisław Parylak  - int. od żony    

- piątek              - 30. 06     -   o zdrowie i błog. Boże dla wnuków

- sobota             - 01. 07     -    o zdrowie i o potrzebne łaski dla  Teresy         

- niedziela         - 02. 07      - godz. 08.00   -   + Władysław Żarnowski  - z okazji imienin

                                         - godz. 11.00   -   za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                               

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania