ogłoszenia parafialne - 13 Niedziela zwykła - 29.06.2014 - Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła

2014-06-28 21:14:17

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 13 Nd zwykła - 29 .06. 2014

- Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Jadwigi Ziomek , Jana Piwowar , Marii Chopiak .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- czwartek - 03.07 - święto św. Apostoła Tomasza

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej N. P. z podziękowaniami i prośbami

- I czwartek adoracja Najśw. Sakramentu o 17.30

- I piątek – Msza św. wynagradz. Najśw. Sercu P. J. , chorych parafian odwiedzę od 08.30 Spowiedź w piątek od 17.00 .

- w I sobota m-ca – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

3. W ramach składki inwestycyjnej zebraliście 2255,12 zł i 3$ , na leczenie Artura , zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2443 zł i 5 eu . Bóg zapłać za ofiarność !

4.Dziękuję dzieciom , rodzicom i wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała

5. Rozpoczęły się wakacje , proszę rodziców , aby dopilnowali uczestnictwa dzieci we Mszy św. , udane wakacje , to wakacje z Bogiem .

6.Gościmy w naszej szkole, w parafii oazę , proszę naszą młodzież o kulturalne zachowanie się przy szkole o nieprzeszkadzanie naszym gościom w rekolekcjach ... W czwartek wszyscy jesteśmy zaproszeni przez oazę na koncert przy szkole zespołu ,, New day ” o godz. 20.00 .

7. Został opróżniony kontener na cmentarzu , dziękuję tym , którzy zabierają ze sobą śmieci i nadal proszę , abyście to czynili . Do kontenera można wrzucać jedynie znicze , dbajmy o czystość na cmentarzu .

8. Można już zapisywać się na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń . Polecam , to dobry sposób na owocne przeżycie wakacji .

9. W przyszłą niedzielę w Hucie Polańskiej odpust , suma o godz. 14.00.

10.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami - prasie katolickiej przeczytamy : - w ,, Niedzieli ” - ,, Giganci wiary ” - o św. Piotrze i Pawle ; - w ,,Gościu N.” - ,,Jak rozpoznać Bożą wolę w swoim życiu? ” ; - w ,, Źródle” - ,,Piłka w cieniu Chrystusa Odkupiciela ” - o mistrzostwach w piłce nożnej w Brazylii ; - w ,,Nasza Arka ” - numer poświęcony św. Ignacemu Loyoli .

Ponadto zachęcam do oglądania katolickiej TV Trwam i słuchania Radia Maryja i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE : ( do końca roku nie ma wolnych terminów )

- poniedziałek - 30.06 - dziękcz. z prośbą o dalsze błog. Boże w rodzinie

w 25 r. ślubu Małgorzaty i Wiesława

- wtorek - 01.07 - + Andrzej , Stanisław , Władysław Źrebiec

- środa - 02.07 - + Franciszek Kwiatek - int.od koleżanek córki zmarłego

- czwartek - 03.07 - + Ewa Rak – int. od s. Stefana z rodz.

- piątek - 04.07 - + Paweł Źrebiec

- sobota - 05.07 - + Czesława Kmiecik – int. od wnuka Adama z rodz.

- niedziela - 06.07 - godz. 08.00 - za parafian

- godz. 11.00 - + Kunegunda i Jakub Ziomek