ogłoszenia parafialne - 14 Niedziela zwykła - 03.07.2016

2016-07-01 16:12:26

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XIV niedziela zwykła - 03. 07. 2016

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę rodziny : Marii Nadymus , Bronisławy Nadymus, Małgorzaty Roman.

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa - 06.07 - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

- piątek - 08.07 - św. Jana z Dukli

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków ,10 min przed Mszą św

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I czwartek - o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. wot. o Eucharystii

4. Trwają zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w dn. od 04 - 13.08.

5.Wprzyszłą niedzielę zapraszam na drogę krzyżową na górę Grzywacką,wyruszamy o14.00

6. Kościół w Desznicy został dołączony do kościołów stacyjnych Roku Miłosierdzia , w których można zyskać odpust zupełny , od 29 czerwca do 26 sierpnia .

W niedzielę10 lipca od godz. 13.00 w Świątkowej Wielkiej odbędzie się Parada Historyczna

7. W naszej wspólnocie parafialnej witamy kapłanów z młodzieżą oazową . Cieszymy się waszą obecnością i życzymy obfitości łask na czas rekolekcji .

8. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,,Drodze ” - ,, Pogotowie dla ducha ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,,Sposób na samotność ” - w ,,Gościu N.” - ,, Stygmatyk z Calvo ” - o współczesnym stygmatyku , który zrobił pierwsze w historii zdjęcie Jezusowi ; - w ,, Źródle ” - ,, Bóg wyprowadził dobro ” - świadectwo miss z Ameryki poczętej z gwałtu ; - w ,,Naszej Arce ” - ,, Matka Boża Łokietkowa ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. o godz. 18.00

- poniedziałek - 04 .07 - 1/ o zdrowie i o potrzebne łaski dla Iwony

2/ + Jan Żarnowski i zmarli z rodziny

- wtorek - 05 .07 - + Weronika i Andrzej