ogłoszenia parafialne - 14 Niedziela zwykła - 06.07.2014

2014-07-04 15:49:24

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 14 Nd zwykła - 06 .07. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Danuty Rozkoszny , Marii Mroczka , Marii Krężel .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 08.07 - wsp. św. Jana z Dukli - odpust w Pielgrzymce

- piątek - 11.07 - święto św. Benedykta , patrona Europy

- sobota - 12.07 - wsp. Brunona Bonifacego

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków , odmówimy 10 min. przed Mszą św.

- środa - nowenna do Matki Bożej N. P. z podziękowaniami i prośbami

3.W przyszłą niedzielę droga krzyżowa na g. Grzywacką , zapraszam wszystkich parafian ,

maturzystów proszę o poprowadzenie drogi krzyżowej .

4. Od poniedziałku do soboty w Dębowcu rozpoczynają się Saletyńskie Dni Młodych pod hasłem: ,, W labiryncie relacji ” To atrakcyjna propozycja dla młodzieży , będą koncerty , ciekawi goście i wiele atrakcji . Zachęcam młodych naszej parafii do uczestnictwa w tej imprezie .

5. Trwają zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń . Skorzystajmy z tej dobrej propozycji .

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Wokurka Dawid zam. w Kątach z Klaudią Krężel zam. w Kątach ; Łukasz Piwowar zam. w Kątach z Angeliką Nawracaj zam. w Kątach - zap. I .

7. W przyszłą niedzielę Rodzina Radia Maryja pielgrzymuje na Jasną Górę , rozpoczęcie w sobotę wieczorem – transmisja w Tv TRWAM i w Radio Maryja .

Zachęcam do czytania prasy katolickiej i do oglądania TV Trwam i słuchania Radia Maryja i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE : ( do końca roku nie ma wolnych terminów )

- poniedziałek - 07.07 - + Stanisław Stoś – int. od rodz. Opałków

- wtorek - 08.07 - + Ewa Rak – int. od s. Zygmunta z rodz.

- środa - 09.07 - dziękcz.z prośbą o zdrowie , błog. Boże i opiekę Matki B.

dla Elżbiety na 77 urodziny

- czwartek - 10.07 - + Czesława Kmiecik – int. od c. Władysławy z mężem

- piątek - 11.07 - + Andrzej Kostrząb – w I r. śm.

- sobota - 12.07 - - - - - Msza św. o godz. 18.00

- niedziela - 13.07 - godz. 08.00 - + Zofia Nagi i Aleksander Gryziec – w r. śm.

- godz. 11.00 - + Benedykt Kornel /

- godz. 15.00 - g. Grzywacka – za parafian