Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 14 Niedziela zwykła - 09.07.2017

2017-07-08 20:45:43

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XIV  niedziela  zwykła   -  09. 07. 2017

 

 

1. Dziękuję  za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszę

do sprzątania rodziny : Władysława Gryziec , Małgorzaty Stoś , Bogusławy Grzywacz  .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- wtorek      - 11.07  -  święto św. Benedykta  , patrona Europy

- środa         - 12.07  - św. Brunona Bonifacego

- czwartek   - 13.07  -  św. pustelników  Andrzeja i Benedykta  

- sobota       - 15.07  -  św. Bonawentury

3.  Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- czwartek  - dzień  modlitw  w intencji  Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

4. Dzisiaj droga krzyżowa na g. Grzywacką  , wyruszamy o 14.00 , serdecznie zapraszam .

5. Jutro w Dębowcu rozpoczyna się  Saletyńskie Spotkanie Młodych , gorąco polecam

młodym , skorzystajcie z dobrej propozycji na wakacje - będzie zabawa będzie się działo…

6. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie II raty na budowę kaplicy przedpogrzebowej 

Przyjmijcie ich życzliwie i złóżcie ofiary , zapraszam  wszystkich  parafian  do wspólnej inwestycji .

7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na chłodnię .

8. W minionym tygodniu do wieczności przeszedł Tadeusz  Otrębski .

9.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -     ,, Niesienie pomocy to obowiązek każdego człowieka  ”  -   o modelowym

programie  pomocy Caritas Polska ,,Rodzina rodzinie ”   ;   - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Bóg albo nic  ” -

 zapominanie o Bogu jest najgroźniejszym niebezpieczeństwem naszych czasów     ;   

  - w ,, Źródle ”  -   ,, Rady na wakacje  ”   

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z  wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 10. 07   -   o zdrowie i błog. Boże w rodz.

- wtorek            - 11. 07   -   o zdrowie i o potrzebne łaski  dla Artura                                                                           

- środa              - 12. 07   -    + Julian Mroczka   - int. od braci z Róży p. Józefa Grzywacz    

- czwartek        - 13. 07   -    +  Aniela Grzyb  -  int. od parafian

- piątek             - 14. 07   -    - o potrzebne łaski dla darczyńców  - int. od Artura  

- sobota    - 15. 07   -   dziękcz. za otrzymaną łaskę zdrowia z prośbą  o dalszą opiekę w rodz

- niedziela         - 16. 07   - godz. 08.00   -   dziękcz. z prośbą o zdrowie , błog. B. w rodz.                               

                                                                      w 50 r. ślubu Teresy i Zdzisława - int. od dzieci

                                     - godz. 11.00   -   + Zofia Nagi i Aleksander Gryziec   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania