Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 15 Niedziela zwykła - 16.07.2017

2017-07-15 17:32:50

OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XV  niedziela  zwykła   - 16 . 07. 2017

 

1. Dziękuję  p. Janowi Parylak za wypożyczenie stempli pod płytę  oraz panom ,

którzy pracowali przy budowie kaplicy przedpogrzebowej . Dziękuję za wysprzątanie świątyni

      i za kwiaty Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny : Roberta Piwowar ,

Doroty Piwowar , Krystyny Gondek  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- czwartek   - 20. 07   -  bł. Czesława    

- sobota       - 22. 07   -  św. Marii Magdaleny

3.  Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna ku czci  

                      patronów naszej diecezji

- piątek    -  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. Faustyny

- sobota   -  nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii

4. W przyszłą niedzielę w ramach obchodzonego Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa 

- patrona kierowców , po każdej Mszy św. poświęcimy samochody z modlitwą o błog. Boże

dla kierowców . Będzie też zbiórka ofiar na misje , jako podziękowanie za Bożą opiekę w czasie jazdy .

5. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Matki Bożej Zielnej i dożynkami parafialnymi 

tradycyjnie proszę dzieci I-komunijne i młodzież bierzmowaną z rodzicami  o przygotowanie wieńców

dożynkowych , mile widziane będą także inne wieńce .  

6. W naszej wspólnocie parafialnej witamy kapłanów z młodzieżą oazową przybyłych na rekolekcje ,

życzymy wam dobrego pobytu i bogatych przeżyć duchowych .

7. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę  z Rzeszowa na Jasna Górę , warto skorzystać z tej dobrej

propozycji na wakacje

8.  W tym tygodniu do wieczności przeszedł Tadeusz  Leputa .

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

- we ,,Wzrastaniu ”    -     ,, Wybierać dobrze ”    ;     -  w  ,, Niedzieli ”    -  ,, Prezydent supermocarstwa

świadczy o Polsce ”  -    ;    - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Całun nie został namalowany  ”  -  o autentyczności Całunu

Turyńskiego     ;     - w ,, Źródle ”  -   Numer poświęcony  Zgromadzeniu Pijarów   ;     - w  ,,Moja Rodzina ”   -

,,Czy możliwe jest poznanie Boga ?  ”

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 17. 07   -    za parafian

- wtorek            - 18. 07   -   +  Aniela Grzyb  -  int. od dyrektora S.P. w Kątach , nauczycieli  

                                          i pracowników                                                                           

- środa              - 19. 07   -    + Aleksander Nagi  - int. od c. Bożeny z rodz.     

- czwartek        - 20. 07   -    + Czesław - w 20 r. śm.  i Andrzej Doktór    

- piątek             - 21. 07   -    + Paweł Źrebiec   

- sobota            - 22. 07   -    + Helena  - w 3 r. śm.  i Bolesław  Otrębski  

                                               -  int. od c. Doroty z mężem

- niedziela         - 23. 07   - godz. 08.00   -   za zmarłe siostry z Róży Marii Źrebiec

                                          - godz. 11.00   -   za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania