Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 20 Niedziela zwykła - 20.08.2017

2017-08-19 17:07:52

 

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XX   niedziela  zwykła   - 20 . 08. 2017

 

                                                             

1. Dziękuję panom za prace przy rozbudowie kościoła  . Dziękuję za wysprzątanie świątyni

 i za kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny :  Doroty Kaczmarczyk  ,

Bożeny Kostrząb  , Jadwigi Ziomek  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- poniedziałek     -  21.08    -  św. Piusa X , papieża

-  wtorek              - 22.08    - Najświętszej  M. P. Królowej      

- środa                 - 23.08    -  bł. Władysława  Findysza  ,  kapłana i męczennika  

                                           uroczysta Msza św. w Nowym Żmigrodzie  o godz. 11.00

- czwartek           -  24.08   -  święto św.  Bartłomieja  Ap.

- sobota               - 26.08    -  Uroczystość  N. M. P. Częstochowskiej z odnowieniem Ślubów

                                               Jasnogórskich , serdecznie zapraszam  ; odpust w Polanach

3. Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków  oraz nabożeństwo

                     ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Jutro ( poniedziałek ) do godz. 10.30 będzie zbiórka zużytego sprzętu  elektrycznego    

    i elektronicznego   na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości

Słoniowej w Afryce . Sprzęt  przywozimy w dniu  zbiórki  i składamy za parkingiem 

          z kostki , jak w ubiegłych latach .

5. W przyszłą niedzielę odpust w Łężynach .

6.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -    ,,  Wyjątkowy tron , wyjątkowe królestwo  ”  -   o jubileuszu 

    300-nej  rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze      ;

 - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Patrioci z Żylety  ”   -    o  patriotyzmie   warszawskich kibiców   ;  

  - w ,, Źródle ”  -   numer poświęcony jubileuszowi  Jasnogórskiej Pani  ”     ;        

 - w  ,, Naszej  Arce  ”   -  o sanktuarium św. Jakuba w Lęborku

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - 

mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( przyjmuję  intencje na przyszły rok)

- poniedziałek   - 21. 08   -    + Paweł Źrebiec   - w 5 r. śm.     

- wtorek            - 22. 08    -   + Aniela Grzyb  - int. od  Zofii i Feliksa Źrebiec    

- środa              - 23. 08    -    + Kunegunda Żarnowska  - int. od wnuczki Wioli                                                                 

- czwartek        - 24. 08   -     + Stanisław  Wiejaczka

- piątek       - 25. 08   -  o zdrowie i o potrzebne łaski dla Julii i Stanisława  - int. od wnuków

- sobota            - 26. 08   -     dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  Boże 

                                               błogosławieństwo dla rodziny Wiejaczków

- niedziela        - 27. 08   - godz. 08.00   -  + Anna , Jan , Marek  Kłodowski

                                        - godz. 11.00    -  1/  dziękcz. z prośbą o Boże błog. w posłudze 

                                                        kapłańskiej dla ks. Grzegorza z okazji urodzin i imienin

                                                                    2/  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

           

« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania