Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 16 Niedziela zwykła - 23.07.2017

2017-07-22 19:52:32

OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XVI  niedziela  zwykła   - 23 . 07. 2017

 

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszę  

do sprzątania rodziny : Małgorzaty Tomczak , Zofii Kazecka , Doroty Ziomek   .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- poniedziałek   -  24.07   - św. Kingi

- wtorek            -  25.07   - święto św. Jakuba  Ap.

- środa              -  26.07   - św. Joachima i Anny , rodziców Najśw. Maryi Panny

- sobota            - 29. 07   -  św. Marty  

3.  Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Trwają jeszcze zapisy na pieszą pielgrzymkę  z Rzeszowa na Jasna Górę , skorzystajmy 

z dobrej propozycji na wakacje .

5. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.399,50 zł . Dziękuję za te  i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi za ofiarne serce !

 9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -     ,, Spragnieni radości  ”  -  radość tracimy wtedy , gdy szukamy

szczęścia tam, gdzie nie można go znaleźć   ;    - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Piękna Polska  ”  -  

  o tym jak zmienić wizerunek Polski w świecie   ;     - w ,, Źródle ”  -   ,, Życie uczynić pielgrzymką  ” 

   ;    - w ,, Głos dla życia  ”  - jak rozwiązywać konflikty ? ”

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                           

INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 24. 07   -    + Władysław Miśkowicz   - w r. śm.  

- wtorek            - 25. 07    -   + Józef Majka   - w r. śm.  

- środa              - 26. 07   -    +  Aleksander Nagi  - int. od s. Wiesława z rodz.     

- czwartek        - 27. 07   -    +  Danuta Pec    - int. od s. Józefa z rodz.    

- piątek             - 28. 07   -    +  Aniela Grzyb  -  int. od  dyrektora , nauczycieli                         

                                                                             i pracowników  Gimnazjum w Kątach                                                                          

- sobota            - 29. 07   -    +  Stanisław Parylak 

- niedziela        - 30. 07   - godz. 08.00   -   + Jan Żarnowski  - int. od siostry Barbary

                                        - godz. 11.00   -    za parafian   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania