Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 17 Niedziela zwykła - 30.07.2017

2017-07-29 17:08:03

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XVII  niedziela  zwykła   - 30 . 07. 2017

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszę  

do sprzątania rodziny : Danuty Piwowar , Zofii Kuchta , Pauliny Źrebiec   .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

-  poniedziałek     -  31.07   - św. Ignacego z Loyoli

-  wtorek              -  01.08   - św. Alfonsa Marii Liguori

-  piątek               -  02.08   - św. Jana Viannyea  

3.  Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I czwartek  - o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu  i Msza św. o Najśw. Eucharystii

 - I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jez. ;  adoracja od 17.00    ;    

  spowiedź :  piątek od godz. 17.00 . Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

- I sobota - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

4. Można  jeszcze zapisać się  na pieszą pielgrzymkę  z Rzeszowa na Jasna Górę , która wyruszy

z Rzeszowa 4 sierpnia . Można będzie też pielgrzymować duchowo za pomocą radia VIA ,

które będzie relacjonować przebieg pielgrzymki  .

5. Rozpoczyna się sierpień , miesiąc ważnych wydarzeń historycznych w których tak wielu Polaków

ofiarowało życie za ojczyznę . I my zróbmy coś dla ojczyzny , aby była wolna , aby była trzeźwa

podejmijmy abstynencję od alkoholu , z powodu którego jest tyle nieszczęścia   , cierpi tak wielu ludzi .

Dajmy przykład młodemu pokoleniu . 

6. W ramach zbiórki ofiar na misje z racji św. Krzysztofa złożyliśmy 722 , 50 zł + 20eu

7.   W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -    ,, Pięć pierwszych sobót miesiąca  ”  -  przybliżenie nabożeństwa      

  - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Bóg w korpoświecie  ”  -    o ludziach  , którzy swoją pracę układają

w świetle Ewangelii     ;     - w ,, Źródle ”  -   ,, ABC modlitwy ewangelicznie rozumianej  ”  

 ,, Wolność i miłość  ”   - o tematyce trzeźwościowej

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( nie ma wolnych terminów na ten rok)

- poniedziałek   - 31. 07   -    + Maria Korosteńska – int. od siostry Heleny z rodz.   

- wtorek            - 01. 08    -   +  Aleksander Nagi  - int. od s. Dawida z żoną   

- środa              - 02. 08    -    + Władysław Żarnowski , Katarzyna i Franciszek Źrebiec ,         

                                                   Maria Podkulska

- czwartek        - 03. 08   -    +  Danuta Pec    - int. od  c. Haliny     

- piątek             - 04. 08   -    +  Aniela Grzyb  -  int. od  rodziców i uczniów S.P. w Kątach                           

- sobota            - 05. 08   -    +  Władysław Wielgosz   -  w 5 r. śm.   

- niedziela        - 06. 08   - godz. 08.00   -   za parafian   

                                        - godz. 11.00   -  + Katarzyna , Antoni , Jan , Józef , Maria ,  

                                                                      Wiktoria ,  Magdalena  Źrebiec   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania