Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 19 Niedziela zwykła - 13.08.2017

2017-08-12 16:45:09

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XIX   niedziela  zwykła   - 13 . 08. 2017

                                                               

1. Dziękuję panom pracującym przy rozbudowie kościoła . Dziękuję za wysprzątanie świątyni

 i za kwiaty . Bóg zapłać wszystkim !   W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny :

Celiny Stachoń , Grażyny Mroczka , Marii Wokurka  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- poniedziałek     -  14.08    -  św. Maksymiliana

-  wtorek              -  15.08   - Uroczystość N.M.P. Wniebowziętej - M.B. Zielnej     

Msze św. o godz. 08.00 i suma dożynkowa o godz. 11.00 z poświęceniem wieńców ,

ziół , kwiatów i owoców . Jest to święto nakazane . Odpust w Nienaszowie o godz. 11.30 .

-  czwartek           -  17.08   -  św. Jacka

3. Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków   

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- piątek       -  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                  

                       św.  Faustyny  , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 17.30 

- sobota      -  nowenna ku czci  patronów naszej diecezji

4.  Dzisiaj droga krzyżowa na g. Grzywacką w int. trzeźwości w naszej ojczyźnie , parafii

   i w naszych rodzinach , serdecznie zapraszam wszystkich , którym leży na sercu sprawa trzeźwości .

5. Wzorem ubiegłych lat w naszej parafii zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu

elektrycznego i elektronicznego na wsparcie konkretnego projektu  misyjnego - na zakup nowoczesnych

inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce .

 Zbiórka zostanie przeprowadzona 21 sierpnia  ( poniedziałek ) . Sprzęt  przywozimy w dniu  zbiórki ,

nie wcześniej   . Ulotki z informacją co można składać , będą rozdawane...

6. W przyszłą niedzielę odpust w Krempnej .

7.  W przyszłą  niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na chłodnię  .

8.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -    ,,  Rodzina na plus   ”  ;     - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Szturm  ”   -    

     o współczesnych objawieniach w Medjugorie  ;     - w ,, Źródle ”  -   ,,  Przenosiny księży  ”    

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( przyjmuję  intencje na przyszły rok)

- poniedziałek   - 14. 08    -    + Małgorzata Ciomcia - w r. śm.     

- wtorek            - 15. 08    -    godz.08.00  -  za parafian     

                                       -    godz. 11.00 -  dziękcz. za plony ziemi   

- środa              - 16. 08    -    + Jan i Maria Żarnowski                                                                 

- czwartek        - 17. 08      -   dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę  i zdrowie  

                                              dla  rodz.  Parylaków        

- piątek             - 18. 08   -    dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla dzieci :                        

                                              Hanny , Zuzanny i Maksymiliana          

- sobota            - 19. 08   -    + Paweł  Źrebiec    

- niedziela        - 20. 08   - godz. 08.00   -  dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. Boże                       

                                                                   dla Ewy i Tadeusza  w 34 r. ślubu  

                                        - godz. 11.00    -   za parafian                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania