Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela Adwentu - 10.12.2017

2017-12-09 13:48:21

      OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  II niedziela  Adwentu   - 10 . 12. 2017                                             

 

1. Dziękuję  za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !  W tym tygodniu

proszę do sprzątania  rodziny : Melani Gierlickiej , Doroty Ziomek , Małgorzaty  Gryziec ,

2. W nasze duchowe przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia wpisują się rekolekcje

adwentowe , rozpoczniemy je w najbliższy piątek . W piątek na spotkanie zapraszam naszą

młodzież uczącą się i pracującą . Gimnazjum i kl.VII przyjdzie obowiązkowo w ramach

przygotowania do sakr. bierzmowania . W sobotę zapraszam osoby starsze i chorych

na Mszę św. z udzieleniem sakr. chorych o godz. 10.00 , o godz. 09.30 spowiedź .

Pomóżmy chorym dotrzeć do kościoła . Wieczorem Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie...

W niedzielę postarajmy się przyjść z rodzinami . serdecznie zapraszam , skorzystajmy …

Program rekolekcji …Proszę o modlitwę wszystkich parafian… o błog. owoce rekolekcji

W czasie rekolekcji będziemy zbierać ofiary na wynagrodzenie dla ks. Rekolekcjonisty

3. Zachęcam do składania darów do kosza w sklepach dla najbardziej potrzebujących parafian

oraz w kościele w formie ,, szlachetnej paczki ”. Wystarczy wybrać z choinki  rzecz wypisaną

na ozdobie , zakupić i złożyć pod choinką . Dary składamy do przyszłej niedzieli

4. W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa            -  13.12  -  św. Łucji , rocznica ogłoszenia stanu wojennego , o 19.30 zapalmy światło wolności

- czwartek      -  14.12  -   św. Jana od Krzyża    

4. Nabożeństwa : -codziennie Msze św. roratnie, zapraszam, przyjdźcie, bo jest nas niewiele

- środa                -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy , dzień modlitw…

- piątek               - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30  

- sobota              - nowenna do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia

5. Spotkania  :

- poniedziałek  - na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

- piątek            -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

6. Dzisiaj Dzień modlitwy i pomocy materialnej do puszek Kościołowi na Wschodzie .

7. P. Małgorzata Mroczka nasza zakrystianka roznosi opłatki .W czwartek rozpocznie ok.

godz.11.00  od p. Nawracaj . Doceńcie jej ofiarną posługę i odpowiednio wynagródźcie .

8 . W zakrystii są do nabycia świece wigilijne po 5zł oraz kalendarze misyjne po 5 zł.

9. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na ogrzewanie kościoła .

10. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :     - w ,,Drodze ”  -  ,, Nie samym cukrem

żyje człowiek ”    ;   - we „Wzrastaniu ”   - Miłość nie szuka swego   ;    - w ,, Niedzieli ” -

 830 tys.- ,,Historyczny rekord podpisów za życiem ” + dodatek przepisy kulinarne na święta  

;  - w ,, Gościu  N.”   -   „ Ci obcy ” -  o konkretnej , sensownej pomocy Polski syryjskim

uchodźcom    ;    - w ,, Źródle”  - ,, Numerologia ”  - czy jest dobra ?                                                                                                                                      

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 11. 12   -     dziękcz. za łaski od Boga i Mat. Najśw. z prośbą o dalszą  

                                                opiekę dla rodz. Parylaków       

- wtorek            - 12. 12   -     o zdrowie i młość w rodzinie        

- środa  - 13. 12  - dziękcz. z prośbą o zdrowie  i błog. B. dla Sióstr z róży p. Heleny Źrebiec     

- czwartek        - 14. 12    -     dziękcz. za otrzymane łaski o dalszą opiekę    

- piątek             - 15. 12    -    + Franciszek , Regina , Jan i zm. z rodz.

- sobota            - 16. 12    -     + Zofia , Jan , Bogumiła , Franciszek                                           

- niedziela        - 03.12    - godz. 08.00  -za parafian , zwł. o błogosławione owoce rekolekcji                                            

                       - godz.11.00   - o błog B. i miłość  dla Martny i Kamila na nowej drodze życia

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

            REKOLEKCJE ADWENTOWE -2017  

=======================================

 

       - piątek  - 15.12.2017

 

-  godz.17.00  -  rozpoczęcie rekolekcji - Msza św. z nauką ogólną

-  po Mszy św.- nauka dla młodzieży

 

       -  sobota  -  16.12.2017

 

- godz.09.30  - spowiedź dla osób chorych i starszych

- godz. 10.00 - Msza św. z udzieleniem sakr. chorych

- godz. 17.00 - Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała

 

      -  niedziela  - 17.12.2017    

 

- godz. 08.00  -  Msza św. z błogosławieństwem rekolekcyjnym...                                                                                                                                                 - godz.11.00   -  ... i poświęceniem rodzin  

 

Serecznie zapraszam !

rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Kołodziejczyk z Jasła -Fary                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania