Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Miłosiedzia Bożego - 12.04.2015

2015-04-11 17:24:28

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 2 Niedziela Wielkanocna   - Niedziela Miłosierdzia Bożego   - 12. 04. 2015

 

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę rodziny : Elżbiety Piwowar , Krystyny Mędrek , Barbary Miśkowicz .

W sobotę na godz. 09.00 , w ramach kolejki do sprzątania , do porządkowania , wycinki krzewów przy drodze krzyżowej na g. Grzywacką proszę panów : Sylwester Sikora , Jan Janas , Józef Frankiewicz , Zbigniew Wokurka , Jerzy Żrebiec , Ireneusz Doktór , Kazimierz Kudłacz , Marcin Wiejaczka , Andrzej Doktór , Dariusz Piątek , Adam Kwiatek , Tomasz Piwowar , potrzebny będzie traktor z przyczepą , proszę zabrać ze sobą piły motorowe , siekiery .

2. Nabożeństwa : - wtorek - koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych z wypominków - środa - nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

3. Spotkania :

- poniedziałek - zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Caritas po Mszy św.

- wtorek - na Mszę św. i na spotkanie formac. przyjdą kandydaci do bierzmow. 3 kl.Gimn.

4.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia . Dzisiaj o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oraz bardzo dobre przedstawienie przygotowane przez uczniów naszego gimnazjum , serdecznie zapraszam . Na stoliku są do zabrania obrazki Jezusa Miłosiernego z modlitwą , koronką do Bożego Miłosierdzia . Dzisiaj można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami .

5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna, zbieramy pieniądze na tegoroczne inwestycje

6.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Niedzieli” - ,, Boże Miłosierdzie- nadzieja świata , ocalenie człowieka ” ; - w ,,Gościu N.” - ,, Aby Polska się nie zwinęła ” - rozmowa z Andrzejem Dudą o celach i zamierzeniach kampanii prezydenckiej ; - w ,,Źródle” - ,, Tęsknota Pana Boga ” - o Miłosierdziu Bożym ; - w ,, Naszej Arce ” - wyjaśnienie modlitwy ,,Ojcze nasz ”słowami św. Jana P.II

- w ,,Moja Rodzina ” - ,, Gender zaczyna się w głowie ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - alternatywnych , niezależnych mediów z wartościami.

 

 

INTENCJE MSZALNE : Msze św. - godz. 18.00

 

- poniedziałek - 13.04 - + Eleonora Agaś - int. od s. Andrzeja

- wtorek - 14.04 - + Aleksander Mania - środa - 15.04 - + Jan Kostrząb i Katarzyna Kaczmarczyk - czwartek - 16.04 - + Aleksander Gryziec - int. od żony Małgorzaty

- piątek - 17.04 - + zm. rodziców : Kunegunda , Franciszek i Alfreda Mroczka

- sobota - 18.04 - + Katarzyna Gierlicka – int. od rodz. Doktór

- niedziela - 19.04 - godz. 08.00 -za parafian

- godz. 11.00 - + Stanisław Ciekielski

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania