Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela Wielkiego Postu - 12.03.2017

2017-03-11 18:09:12

       OGŁOSZENIA PARAFIALNE -  2  Niedziela Wielkiego Postu   -  12. 03. 2017         

 

 1. Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty  . Bóg zapłać ! 

Na ten tydzień proszę rodziny:   Adama Kwiatek , Małgorzaty Kędziora , Małgorzaty Prokop ,

Krystyny Źrebiec , Teresy Wokurka , Bożeny  Otrębska  .

 2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej : Drogi Krzyżowej :

 w piątki o godz. 17.00 oraz  Gorzkich Żali :  w niedziele o godz. 14.00 . 

W sklepach są wystawione kosze na produkty spożywcze , dla najbardziej potrzebujących  parafian .

  Są też na stoliku skarbonki wielkopostne  .   

3. Spotkania :

- poniedziałek    -  na spotkanie po Mszy św. zapraszam Radę Parafialną

- wtorek             -  na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3kl. Gimn.

 4. Nabożeństwa :

- poniedziałek   -  dzień modlitwy za Kościół , Ojca św. Franciszka i za naszą ojczyznę

- wtorek   -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 

- środa    -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- piątek    -  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. Faustyny

Adoracja Najśw. Sakramentu o godz. 16.30 , po nabożeństwie zapraszam na plebanię wszystkich ,

którzy pragną  porozmawiać o życiu i o wierze        

5. Dzisiaj przeżywamy Dzień solidarności z misjonarzami z modlitwą, postem  oraz zbiórką ofiar do puszek .

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na ogrzewanie kościoła .

7. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne, ofiara 4zł na Caritas - dzieła miłosierdzia

8. O. Franciszkanie z Jasła zapraszają na ekstremalną nocną drogę krzyżową w terenie , więcej info na plakacie …

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                         

- we  ,, Wzrastaniu ”   -   ,,Osobno a razem ”    ;    - w ,, Niedzieli ”   -  ,, ABC Prymasa Tysiąclecia  ” - kard. St. Wyszyńskiego   ; 

  - w ,, Gościu N.”   -   ,, Post czy dieta ?  ”  -      na czym polega różnica ?    ;   - w ,, Źródle ” - ,, List  z więzienia ”  - o wielkim nawróceniu                                                                                                                                                                                                                                                                                          Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   INTENCJE MSZALNE :   Msze św.  o godz. 17.00

 

- poniedziałek   - 13. 03   -    + Jan Piątek  - int. od kolegi Andrzeja ze Skalnika

- wtorek            - 14. 03   -    + Wiktoria Rucińska  - int. od  rodz. Woźniaków                                   

- środa              - 15. 03   -     o wypełnienie się woli Bożej do końca dla Barbary                                                                                   

- czwartek        - 16. 03   -    + Magdalena , Florian i zm. z rodz. Kopów

- piątek             - 17. 03   -   + Apolonia Kostrząb  - w 8 r. śm.

- sobota            - 18. 03   -   + Katarzyna Źrebiec – int. od c. Zofii z rodz.  

- niedziela        - 19. 03   -  godz. 08.00  -  + Józef Mroczka    

                                        -  godz. 11.00  -   za parafian    

                                        -  godz. 14.45   -   za ofiardawców  - int. p. Katechetki

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  

 

         

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania