Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela Wielkiego Postu - 25.02.2018

2018-02-24 14:45:23

OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 2  Niedziela Wielkiego Postu  - 25. 02. 2018                                             

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać !

W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny :  Agnieszki Parylak , Cecylii Mania ,

Marii Miśkowicz  .

 2. Nabożeństwa : 

- wtorek      - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy    

- I czwartek  - o 16.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jezusa  ;  adoracja od 16.00  ;

     spowiedź :  w czwartek od 16.00 ( dla dzieci i młodzieży) i w piątek od godz. 16.00 .               

Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

- I sobota -  nabożeństwo pierwszo sobotnie rozpoczniemy  o godz. 16.15 - rozważanie , 

część różańca  i o 17.00 Msza św. wynagradzająca  Niepokalanemu Sercu Maryi -

serdecznie zapraszam !

3. Przeżywamy okres Wielkiego Postu , zachęcam wszystkich parafian do uczestnictwa  

 w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej :  - na Drogę krzyżową - w piątki o godz. 17.00       

- na Gorzkie Żale  -  w niedziele o godz. 14.00 , po nabożeństwie Msza św. ok. 14.40

Rekolekcje parafialne rozpoczną się w 5 niedzielę W. P. , proszę o modlitwę… 

Tradycyjnie , w Wielkim Poście mamy okazję , aby okazać miłosierdzie potrzebującym  ,

w sklepach są wystawione kosze na produkty , na stoliku są skarbonki wielkopostne ,  

w zakrystii można nabywać baranki na stół wielkanocny , ofiara - 5zł .

4.  Spotkania :

- poniedziałek  - na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

- wtorek - na Mszę św. i na spotkanie przyjdą  kandydaci do bierzmowania 2 kl Gm i 7 kl.SP          

- środa   -  zapraszam na Mszę św. i na spotkanie rodziców z dziećmi I- komunijnymi

- piątek  - po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii

5. Dzisiaj przeżywamy dzień solidarności z misjonarzami , z modlitwą i ze zbiórką ofiar  

do puszek na rzecz misji .

6. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.431 zł . Dziękuję za te i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi za ofiarne serce!

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Weronika Piwowar z Zagród .

8. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   - w „ Drodze ”  -  „ Od przyjemności   

do zależności  ”  - o uzależnieniach   ;  - we  ,,Wzrastaniu ”  -  „Talenty . Czy ja coś mam ? ” 

  ;   - w ,, Niedzieli ” - ,, Zachowali się jak  trzeba ” - o żołnierzach wyklętych    ; 

- w  „ Gościu N. ”   -  „  W sieci samotności  ”    - o samotności - chorobie , która poważnie

zagraża Europie  ;  - w „ Źródle ” - „ Medale od Pana Boga ” -rozmowa z Kamilem Stochem                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                            

 

INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek    - 26 . 02 -    + Wojciech , Kunegunda , Stanisław i Edyta Grzywacz       

- wtorek             - 27. 02  -     o zdrowie i błog. Boże w rodz.            

- środa               - 28. 02  -     + Stanisław Ciekielski

- czwartek         - 01. 03  -     + Jakub, Kunegunda , Stanisław Parylak i Dominika Ciemińska

- piątek              - 02. 03 -     + Mirosław Jankowicz           

- sobota             - 03. 03 -      + Stanisław  Ciekielski

- niedziela         - 04. 03 -   - godz. 08.00   -  + Edward Leśniak  - w r . śm.   

   - godz. 11.00   -  za parafian   /   - ok. godz. 14.40   - w int. ofiarodawców z kolędy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

 

    

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania