Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela zwykła - 14.01.2018

2018-01-13 18:20:45

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 2 Niedziela zwykła  - 14 . 01. 2018                                             

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !      

 W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : Barbary Źrebiec , Magdaleny Mroczka ,

Moniki Roman .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :   - środa   - 17.01    -  św. Antoniego

- piątek  - 19.01    - Uroczystość św. Józefa S. Pelczara , głównego patrona naszej diecezji

Nabożeństwa : 

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- czwartek   - rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

- piątek    - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii  św. Faustyny ,

nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 16.30 ; nowenna ku czci patronów…

3. Spotkania :

- poniedziałek  - na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

- wtorek    - godz. 16.00  - zbiórka wszystkich ministrantów , obecność obowiązkowa !

- piątek            - po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii

4. Dzisiaj przeprowadzamy zbiórkę do puszek na kosztowne leczenie Artura naszego parafianina .   

5. Proszę przełożonych róż różańcowych o podanie mi listy pewnych członków róży ,

do przyszłej niedzieli

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na ogrzewanie świątyni

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Marek Źrebiec s. Franciszka i Janiny Wróbel

zam. w Kątach z Małgorzatą Miśkowicz c. Władysława i Bogusławy Majka zam. w Kątach

oraz Bartosz Źrebiec s. Piotra i Doroty Stoś zam. w Kątach z Karoliną Wielgosz  c. Romana zam.

w Sobniowie - zap. I . Otoczmy modlitwą tych narzeczonych , a kto by wiedział o przeszkodach ,

ma obowiązek zgłosić w kancelarii .   

8. Dobiegły końca odwiedziny kolędowe , serdecznie dziękuję Wam moi drodzy za miłe i życzliwe

 spotkania , za uwagi i spostrzeżenia dotyczące parafii i pracy duszpasterskiej , które są wyrazem

Waszego zatroskania  o sprawy Kościoła i parafii . Dziękuję Wam za gościnę i za ofiary , które składacie

na tacę . Bóg zapłać !

W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :   - w „ Drodze ”   -  ,, Ciało , bożek czy świątynia ? ”   

- w ,, Niedzieli ”   -   ,, Dlaczego islam toleruje przemoc ?  ”    ;   - w  „ Gościu N. ”   -   „ Europejski fałsz

o człowieku ”   ;    - w ,, Źródle”  -  „ Nawrócona  ”  - za sprawą ,, Dzienniczka ” św. Faustyny , świadectwo                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek  - 15.01 -    o zdrowie , błog. Boże i opiekę Matki Bożej w rodz.

- wtorek           - 16. 01 -   o zdrowie i o potrzebne łaski dla Julii i Stanisława          

- środa             - 17. 01 -    + Maria , Wojciech i zm. z rodz. Źrebców     

- czwartek       - 18. 01 -    o łaskę zdrowia i Boże Błog. dla Małgorzaty      

- piątek           - 19. 01 -    + Weronika , Józef Magdalena i Florian Kopa      

- sobota          - 20. 01 -    + Paweł Źrebiec

- niedziela      - 21. 01 - godz. 08.00  -  dziękcz. z prośbą o dalszą opiekę w rodz.                        

                                                              w 40 r. ślubu Marii i Wiesława                                             

                                    - godz. 11.00   -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania