Ogłoszenia parafialne - 20 Niedziela Zwykła - 16.08.2020

2020-08-15 17:30:58

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  -  XX NIEDZIELA  ZWYKŁA - 16. 08. 2020

MOI DRODZY PARAFIANIE !

Dobiega do końca moja posługa w Waszej parafii. Panu Bogu dziękuję za ten piękny czas, za osiem lat duszpasterzowania pośród Was. Dziękuję za to, że dane mi było z Wami przeżyć tak wiele pięknych wydarzeń. Dziękuję Panu Bogu za Was moi drodzy, za Waszą dobroć, życzliwość i wyrozumiałość, których tak wiele w tym czasie od was doświadczyłem, a które zagrzewały mnie do działania. Dziękuję Wam za zaangażowanie i współpracę, dzięki którym mogliśmy osiągnąć to, co osiągnęliśmy.                               Przepraszam Was za wszelkie zło, które było moim udziałem i za to moje odejście, które dla niektórych może być pewnym zawodem, ale jak wiecie, trzeba bardziej słuchać Boga niż siebie, niż ludzi.                                                                                                      Proszę was, abyście przyjęli ks. Krzysztofa, mojego następcę, tak jak mnie przyjęliście, bez uprzedzeń, z otwartym i życzliwym sercem. Pamiętajcie, że początki są zawsze trudne dla księdza, który rozpoczyna proboszczowanie. Otoczcie ks. Krzysztofa modlitwą, to będzie wielka pomoc.

MOI DRODZY !

Zapraszam Was do Czudca. Będziecie mile widziani i oczekiwani. Proszę też o modlitwę, bo wyzwanie jest duże. Będzie bardzo potrzebna pomoc z „Wysoka”.

NIECH WASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ NA CZELE Z NOWYM PROBOSZCZEM BŁOGOSŁAWI PAN !

Ogłoszenia…

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny: Małgorzaty Kędziora, Małgorzaty Kaczmarczyk, Magdaleny Kwiatek.  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa do naszej świątyni. W dalszym ciągu stosujemy się do zasad chroniących nas i innych przed wirusem.

3. W liturgii kościoła wspominamy:

- poniedziałek   - 17.08   - św. Jacka

- czwartek         - 20.08    - św. Bernarda

- piątek             - 21.08    - św. Piusa X, pap

- sobota            - 22.08    - wsp. Najśw. Maryi Panny Królowej

4. Nabożeństwa:

- wtorek  - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa     - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- piątek    - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z uczczeniem relikwii św. Faustyny,

rozpoczniemy adoracją o godz. 17.30

- sobota   - nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii

5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci bł. Władysława Findysza w Nowym Żmigrodzie.

6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Kunegunda Ciekielska.

7. W środę rozpocznie posługę nowy proboszcz. Urzędowa instalacja nastąpi 30 sierpnia.

8. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek na poszkodowanych w wybuchu w Libanie.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku.

INTENCJE MSZALNE : Msze św. o godz. 18.00

- poniedziałek  - 17.08   -   dziękcz…z prośbą o światło Ducha Świętego i opiekę Matki

Bożej dla Aleksandry na 18-te urodz.

- wtorek            - 18.08  -   dziękcz… z prośbą o zdrowie miłość i błog. Boże w rodz.

Anny i Sławomira w 2-gą r. ślubu

- środa              - 19.08  -   + Józefa - w 1 r. śm. i Stanisław Parylak

- czwartek        - 20.08   -  + Kazimierz, Krzysztof i Barbara Mroczka

- piątek             - 21.08  -  + Paweł Źrebiec - w 8 r. śm.

- sobota            - 22.08   -  + Małgorzata Ciomcia

- niedziela         - 23.08  -  godz. 08.00   - dziękcz…z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę w rodz. z okazji 37 r. ślubu Ewy i Tadeusza

-  godz. 11.00   -  za parafian