ogłoszenia parafialne - 21 Niedziela zwykła - 24.08.2014

2014-08-23 19:18:59

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 21 Nd zwykła - 24 .08. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty. Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Kazimiery Doktór , Haliny Bobula , Małgorzaty Kędziora .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 26.08 - Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej - dzień modlitw za męczenników naszych czasów z inicjatywy pap. Franciszka

- środa - 27.08 - wsp. św. Moniki

- czwartek - 28.08 - wsp. św. Augustyna

- piątek - 29.08 - wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki B. N. P. z podziękowaniami i prośbami, serdecznie zapraszam

4. Dziękuję śpiewającym , porządkowym i wszystkim , którzy uczestniczyli w pielgrzymce do Nowego Żmigrodu . Bóg zapłać !

5. W czwartek i w piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego od godz. 17.00

6. W ubiegłą niedzielę w ramach składki inwestycyjnej złożyliście 3025 zł i 50 euc. Dziękuję za te i wszystkie ofiary , które składacie . Bóg Wam zapłać za wielką ofiarność ! .

7. W przyszłą niedzielę w katedrze odbędą się dożynki diecezjalne z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników , zaproszone są wieńce z parafii...

8. W związku z huraganem , który przeszedł w okolicach Rzeszowa i wyrządził ogromne szkody oraz powodzi w powiecie jasielskim , Caritas prosi nas w imieniu poszkodowanych o pomoc , składka do puszek w przyszłą niedzielę .

9. We wtorek zapraszam Radę Parafialną na spotkanie po Mszy św. 10.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,,Niedzieli ” - ,, Duch świata , a Duch Jezusa ” - o pielgrzymce pap. Franciszka do Korei oraz ,, W Iraku prześladowany jest Chrystus ” ; - w,,Gościu N.” - ,,Do góry nogami ” - o ,,Dzienniczku św. Faustyny , który zmienia życie ; ,,Duchowy reset ” - o znanych ludziach , którzy zamykają się w klasztorach oraz dodatek płyta z I częścią ,,Dzienniczka ” św. Faustyny ; - w ,, Źródle” - ,, Jezus jest zawsze z nami ” - katecheza pap. Franciszka

oraz ,, Czego nie można po rozwodzie ? ” Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 25.08 - za parafian

- wtorek - 26.08 - + Stanisław , Kunegunda , Józef , Helena Źrebiec

- środa - 27.08 - + Ewa Rak - int. od Zofii i Stanisława Piwowar z rodz.

- czwartek - 28.08 - + Katarzyna Źrebiec – int. od wnuczki Marty

- piątek - 29.08 - + Stanisław , Maria , Franciszek i Alicja z Leputów

- sobota - 30.08 - + Czesława Kmiecik – int. od rodz. Kuchtów

- niedziela - 31.08 - godz. 08.00 - + Józef Doktor - w 29 r. śm.

- godz. 11.00 - za zmarłe siostry z róży p. Heleny Źrebiec