Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 21 Niedziela zwykła - 27.08.2017

2017-08-26 16:14:32

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XXI   niedziela  zwykła   - 27 . 08. 2017

 

                                                             

1. Dziękuję panom za prace przy rozbudowie kościoła  , podziękowania składam na ręce Waldemara Doktór .

Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać wszystkim !   W tym tygodniu proszę  do sprzątania

rodziny :  Urszuli Mroczka , Grażyny Piwowar , Joanny Chopiak  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- poniedziałek     -  28.08    -  św. Augustyna  

-  wtorek              - 29.08    -  wsp męczeństwa  św, Jana Chrzciciela      

- piątek                - 01.09    -  bł.  Bronisławy , rocznica wybuchu II wojny światowej

3. Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jez. ;  adoracja od 17.00    ;   

   spowiedź … :  czwartek i piątek od godz. 17.00 .                                                                   

   Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

- I sobota - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

4. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze odbędą się dożynki ogólnopolskie .

5. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.594,50 zł . Dziękuję za te  i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii , za ofiary do puszki na pomoc rodzinom

w Syrii ( 293 zł) . Niech Bóg Wam błogosławi  za ofiarne serce !

6. W związku z wichurami i nawałnicami , które dotknęły wiele rejonów północnej Polski

powodując ogromne zniszczenia i szkody , w przyszłą niedzielę  będzie zbiórka ofiar 

 do puszek na pomoc poszkodowanym .

7.   W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -    o 300 - setnej   rocznicy koronacji  Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze ;  

     - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Lekcja pokory i ofiarności  ”   -       o ostatnich huraganach i nawałnicach  w Polsce ;  

 - w ,, Źródle ”  -   ,, Różaniec do granic ”  - o akcji otoczenia modlitwą różańcową wzdłuż granic naszej ojczyzny  ;  

   - w  ,, Naszej  Arce  ”   -  ,, Objawienia Maryi  w  Gieczwałdzie  ” 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 ( przyjmuję  intencje na przyszły rok)

- poniedziałek   - 28. 08   -    + Genowefa , Zofia , Bronisław , Aleksander , Witold  Krężel     

- wtorek            - 29. 08    -   +  Stanisław Parylak     

- środa              - 30. 08    -    + Józef  Dóktor  - w 32 r. śm.                                                                 

- czwartek        - 31. 08   -     +  Józef Ciomcia  - w 34 r. śm.

- piątek             - 01. 09   -     + Aniela Grzyb  - int. od parafian

- sobota            - 02. 09   -     + Danuta Pec  - int. od s. Andrzeja z rodz.

- niedziela        - 03. 09   - godz. 08.00   -  za parafian     

                                        - godz. 11.00    -  + Jan Piwowar  - w 8 r. śm. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania