ogłoszenia parafialne - 22 Niedziela zwykła - 02.09.2018

2018-09-01 16:48:24

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE -  22 Niedziela zwykła  - 02. 09. 2018

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Andrzejowi Żarnowskiemu i Janowi           Strzelec za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Cecylii Piwowar-Nadymus , Władysława Skiby ,   Małgorzaty Kaczmarczyk .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- poniedziałek  - 03.09  -   św. Grzegorza Wielkiego

- sobota            - 08.09   -  święto Narodzenia N.M.P - M.B. Siewnej

Msza św. o godz. 18.00 z poświęceniem ziarna na zasiew

3. Nabożeństwa :

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I czwartek  - o 17.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu i Msza św. o Eucharystii

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jezusa  ;  adoracja od 17.00  ;               spowiedź :  w piątek od godz. 17.00 .  Chorych parafian odwiedzę od godz.08.30 .                             4. 4. W przyszłą  niedzielę rozpoczniemy VIII Tydzień Wychowania , w który wpisuje się droga krzyżowa na G. Grzywacką . Zapraszam wszystkich , a szczególnie rodziców , dzieci , młodzież , studentów           i tych , którym leży na sercu wychowanie młodego pokolenia .

6. W przyszłą niedzielę  odpust w Skalniku .

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej .

INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00 ( przyjmuję intencje na przyszły rok )

- poniedziałek  - 03. 09   -  + Jan Piwowar  - w r. śm.

- wtorek           - 04. 09   -   + Benedykt Kornel  - w 8 r. śm.

- środa             - 05. 09    -   + Franciszka, Paweł , Stanisław , Michał

- czwartek       - 06. 09    -   + Bronisława , Wojciech , Kunegunda , Stanisław

i Dominika Grzywacz

- piątek            - 07. 09    -   o zdrowie i błog. Boże dla Maksymiliana na 5-te urodziny

- sobota           - 08.09.    -   + Andrzej , Józefa Źrebiec , Barbara i Julian Słowik

- niedziela       - 09.09    - godz. 08.00  -  + Maria i Julian Mroczka i zmarli  z rodz.

- godz. 11.00  -  za parafian

- na g. Grzywackiej  - w int. Panu Bogu wiadomej