Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 23 Niedziela zwykła - 10.09.2017

2017-09-09 14:26:46

 

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XXIII   niedziela  zwykła   - 10 . 09. 2017                                             

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu proszę

 do sprzątania rodziny :  Danuty Mroczka , Teresy Stoś , Celiny Kogut , Małgorzaty Ziomek.

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- wtorek      - 12.09     - wsp  Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej

- środa        -  13.09    -  św. Jana Chryzostoma

- czwartek  -  14.09    -  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

- piątek       -  15.09    -  Najśw. Maryi Panny Bolesnej

- sobota      -  16.09    -  Korneliusza i Cypriana , męczenników

3. Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz modlitw  w intencji   

                      Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

- piątek       -  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                  

 św.  Faustyny  , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 17.30 . Po Mszy św. zapraszam na plebanię

 wszystkich , którzy pragną porozmawiać o życiu i o wierze

4.  Spotkania :

- środa  - na spotkanie po Mszy św. zapraszam Paraf. Zesp. Caritas i chętnych do posługi  

5.  Ks. Saletyni zapraszają do Dębowca na uroczystości odpustowe . W czwartek nabożeństwo

dla chorych  , w piątek spotkanie dla młodzieży - kandydaci do bierzmowania

o godz. 17.00 . Suma odpustowa w niedzielę o godz. 11.00 . Więcej info.  na plakacie …

6.  Dzisiaj droga krzyżowa na g. Grzywacką . Zapraszam wszystkich ,  młodzież ,  a szczególnie

rodziny  i tych którym leży na sercu wychowanie młodego pokolenia .

7.  Na pomoc poszkodowanym  na skutek wichur  i nawałnic w północnej Polsce złożyliśmy  1091 zł .

8.  W gablocie są wywieszone listy wpłat 2 raty na budowę kaplicy przedpogrzebowej .   

Proszę  sprawdzić…Dziękuję  Wam za dokonane wpłaty i p. z Rady Parafialnej za zbiórkę . Bóg zapłać Wam

za wielką ofiarność ! Zachęcam do włączenia się do projektu niezdecydowanych .

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 -  w  ,, Niedzieli ”    -      ,, Czy można być szczęśliwym bez Boga ?  ”  oraz ,, Tutaj Matka Boża mówiła po polsku  ” 

- o objawieniach M. B. w  Gieczwałdzie , jedynych w Polsce uznanych  przez Kościół    ;    - w ,, Gościu  N.”   -   

 ,,  Miłosierny upomina  ”  -  czy w dzisiejszych czasach wolno jeszcze upominać grzeszących ?    ;  

    - w ,, Źródle ”  -   ,, Cud św. Januarego ”   - o cudzie w którym krew świętego co roku upłynnia się     

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00 

- poniedziałek   - 11. 09   -    + Stefan Rak  - int. od c. Kamili       

- wtorek            - 12. 09    -    o błog. Boże  na nowej drodze życia dla Joanny i Bartłomieja      

- środa              - 13. 09    -    + Stanisław Ciekielski                                                                   

- czwartek        - 14. 09   -      + Danuta Pec  - int. od  s. Marii i Józefa

- piątek             - 15. 09   -     + Anna Leputa  - w 29 r. śm.  

- sobota            - 16. 09   -      za dusze w czyśćcu cierpiące   

- niedziela        - 10. 09   - godz. 08.00   -  za parafian                        

                                        - godz. 11.00    -   + Stanisław Ciekielski                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania