Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 25 Niedziela zwykła - 24.09.2017

2017-09-23 19:34:35

     OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XXV   niedziela  zwykła   - 24 . 09. 2017                                             

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu

proszę  do sprzątania rodziny :  Barbary Roman , Marii Skiba , Magdaleny Sanickiej

2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- poniedziałek   - 25.09  -  bł. Władysława z Gielniowa  

- środa        -  27.09    -  św. Wincentego a Paulo

- czwartek  -  28.09    -  św.  Wacława

- piątek       -  29.09    -  święto św. Archaniołów Michała , Gabriela i Rafała

- sobota      -  30.09    -  św. Hieronima   

3. Nabożeństwa :

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Spotkania :

- poniedziałek  -na Mszę św. i spotkanie formac. przyjdą kandyd. do bierzmowania 3kl gimn

- wtorek   -  na Mszę św. z wręczeniem modlitewników przyjdą z rodzicami uczniowie 7 kl

- środa     -  zapraszam na Mszę św. z wręczeniem różańców  rodziców z dziećmi          

                    I-komunijnymi i na spotkanie

5. ,, Różaniec do granic ” - to piękna akcja modlitewna  wzdłuż granic Polski z modlitwą różańcową

za Polskę i świat w dniu 7 października . W naszej diecezji kościoły stacyjne  w których zgromadzą się

uczestnicy modlitwy są w Krempnej i w Polanach . Rozpoczęcie wydarzenia o 10.30 , Msza św.

o godz. 11.00 , później adoracja , przerwa  . O godz. 14.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa

w drodze : z Polan do Huty Polańskiej i  z Krempnej  do Kotani  . Gorąco polecam ,  otrzymacie ulotki

z informacją …

6. Proszę o składanie podpisów w obronie dzieci nienarodzonych  na listach , które są wyłożone na stoliku .

Proszę o dokładne wypełnianie wszystkich rubryk , zachęcam też     do zbierania podpisów  w rodzinie ,

sąsiedztwie  stańmy po stronie życia …

7.  Dzisiaj zbieramy ofiary  do puszek na katolickie radio VIA .

8. W przyszłą niedzielę  rozpoczniemy modlitwę różańcową , nabożeństwo o godz.14.00

9. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.531 zł . Dziękuję za te  i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi  za ofiarne serce

10. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

-  w  ,, Niedzieli ”    -   ,, Starzeć się z wdziękiem  ”      ;      - w ,, Gościu  N.”   -   ,,  Pijemy więcej

niż w latach 80-tych  ”   - o szkodliwości nadużywania alkoholu     ;           - w ,, Źródle ”  -  

,,  Archaniołowie  ”   -  o archaniołach : Michale , Rafale  i Gabrielu     

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                            

  

INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00

- poniedziałek   - 25. 09   -     dziękcz. za łaski otrzymane od Boga i Matki Najśw. z prośbą

                                                o dalszą opiekę w rodz. Parylaków

- wtorek            - 26. 09    -    + Stefan Rak    - int. od c. Joanny            

- środa              - 27. 09    -     + Maria  Praszkowicz  - int. od mieszkańców Zagród

- czwartek        - 28. 09   -      + Aniela Grzyb - int. od parafian                                                                     

- piątek             - 29. 09   -     +  Stanisław Parylak

- sobota            - 30. 09   -      o łaskę zdrowia dla mamy i błog. Boże dla całej rodziny

- niedziela        - 01. 10   -   godz. 08.00    -      za parafian , zwł. za studentów                      

                                        -   godz.  11.00     -     +  Kunegunda i Jakub Ziomek

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania