ogłoszenia parafialne - 25 Niedziela zwykła - 30.09.2018

2018-09-29 19:01:41

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE -  26 Niedziela zwykła  - 30. 09. 2018

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz Dariuszowi Socha z rodziną za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać wszystkim !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Elżbiety Fokszańskiej , Józefa Nagi , Elżbiety Źrebiec  .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- poniedziałek  - 01.10  - św. Teresy od Dzieciątka Jezus

- wtorek           - 02.10  -  św.  Aniołów Stróżów

- czwartek       - 04.10   -  św. Franciszka z Asyżu

- piątek            - 05.10   -  św. Faustyny Kowalskiej

3. Nabożeństwa :

Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe wszystkich parafian , dzieci będą otrzymywać naklejki . W poniedziałek na różaniec zapraszam męskie róże różańcowe i mężczyzn , na wtorek  kobiece róże różańcowe i kobiety , w środę P.Z.C i Sz.K. Caritas, w czwartek dzieci od ,,0’’ - 6 kl SP,     w piątek od 7-8 kl SP , 3Gm oraz naszą młodzież .

W niedziele  różaniec o godz. 14.00 . Nie możemy przyjść do kościoła , módlmy się w domu z rodziną . Weźmy do ręki różaniec, aby osobiście przekonać się o mocy i potędze modlitwy różańcowej.

- środa         -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I czwartek  - o 16.30 adoracja Najświętszego  Sakramentu i Msza św. o Eucharystii

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jezusa  ;  adoracja od 16.00  ; spowiedź     w czwartek i piątek od godz. 16.00 .  Chorych parafian odwiedzę od godz. 08.30 .                                 - I sobota  - nabożeństwo I-o sobotnie , wynagradzające Niepokalanemu Sercu  Maryi rozpoczniemy     o godz. 16.15 , o 16.30 różaniec , o 17. 00 Msza św. Serdecznie zapraszam !

4. Na katolickie radio VIA złożyliśmy 283 zł. Bóg zapłać za ofiarność !

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Damian Mroczka zam. w Samoklęskach   z Pauliną Kostrząb zam. w Kątach oraz Paweł Rogowski zam. w Kotani z Natalią Socha zam. w Kątach - zap. II .

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej .

INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 17.00 ( przyjmuję intencje na przyszły rok )

- poniedziałek  - 01. 10   -   + Weronika Piwowar - int. od wnuków Daniela , Beaty i Iwony

- wtorek           - 02. 10   -   + Michalina Gryziec  - int. od Alicji i Jerzego Parylak z rodz.                       - środa             - 03. 10    -   + Edward Leśniak i zm. z  rodz.

- czwartek       - 04. 10    -   +  Antoni , Katarzyna , Magdalena i zm. z rodz. Źrebców                           - piątek            - 05. 10    -   + Helena Żarnowska - w 1 r. śm.

- sobota           - 06. 10    -   + Stanisław  Oczkowicz  - int. od żony z dziećmi i wnukami                       - niedziela       - 07. 10    - godz. 08.00  - + Franciszek  - w r. śm. i zm. z rodz. Ziomków

- godz. 11.00  -  za parafian