Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 25 Niedziela zwykła Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 26.11.2017

2017-11-25 14:22:01

      OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  XXXIV   niedziela  zwykła   - 26 . 11. 2017                                             

                        Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.  Dziękuję p. za prace przy budowie kaplicy przedpogrzebowej , podziękowania składam na ręce

 Piotra Źrebca z Koloni , Władysława Sroki , Tadeusza Źrebca… , Kazimierza Parylaka , Andrzeja Ziomek ,

Jerzego Wokurki Małgorzaty Mroczka … . Dziękuję  za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać

wszystkim ! 

W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny :  Adama Kwiatek , Małgorzaty Kędziora , Krystyny  Źrebiec .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- czwartek         -  30.11  -   święto św. Andrzeja  

3. Nabożeństwa :

-  w listopadzie odmawiamy różaniec za zmarłych z wypominków

- wtorek       - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- I czwartek  - o 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu 

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jez. ;  adoracja od 16.00    ;  

    spowiedź :  w czwartek ( dla dzieci i młodzieży) i w piątek od godz. 16.00 .                                                                                                                        Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

- I sobota -  Nabożeństwo Pierwszych Sobót o które prosiła nas Maryja . Rozpoczniemy   

    o godz. 16.15 - rozważanie , następnie część różańca  i o 17.00 Msza św. wynagradzająca 

Niepokalanemu Sercu Maryi - serdecznie zapraszam !

4.W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania się na przyjście P. Jezusa

5. Spotkania  :

- piątek     -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

6. Dzisiaj  poświęcimy kaplicę przedpogrzebową i zarazem oddamy ją do użytku .

Dzisiaj wyrażamy naszą wdzięczność Panu Bogu za błogosławieństwo w budowie oraz  ludziom   

za ofiary i zaangażowanie w budowie kaplicy .

7. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne po 5 zł., jest to zarazem dar dla misji

9.  W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.829 zł+20 funt . Dziękuję za te i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii . Niech Bóg Wam błogosławi  za ofiarne serce !

10. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : 

  - w  „ Drodze ”  -   ,, Choroba motyli bezusznych  ”   -  każdy przez nią  przechodzi rozpoznanie :

zakochanie       ;       -  w ,, Niedzieli ”  -     „ Czy koniec świata się spóźnia ? ”      - w ,, Gościu  N.”  

- „ Nie wstydź się wstydu ”  -  naturalna wstydliwość chroni ludzką seksualność przed nadużyciem   ;

   - w ,, Źródle”  -   Sł. Boży Jan Tyranowski ,, Duchowy przewodnik Karola Wojtyły ”     ;  

oraz   ,, Moja Rodzina ”

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 27. 11   -     + Michał , Stanisław Stoś    

- wtorek            - 28. 11    -    +  Weronika – w 5 r. śm. i Józef Kopa  

- środa              - 29. 11    -     + Stanisław Parylak    

- czwartek        - 30. 11    -     za żyjących i zmarłych braci  z Róży p. Jana Stoś

- piątek             - 01. 12    -     + Katarzyna , Feliks Rak i za dusze w czyśćcu cierpiące       

- sobota            - 02. 12    -      dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże     

                                                dla siostrzenic                                          

- niedziela        - 03.12    - godz. 08.00  -  + Józef Mroczka  -w 17 r. śm.                                            

                                        - godz.11.00 - za parafian  , zwł. o dobre przeżycie adwentu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania