Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 27 Niedziela zwykła - 05.10.2014

2014-10-04 14:32:31

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 27 Nd zwykła - 05 .10. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Tadeuszowi Źrebiec za prace na rzecz parafii. Wszystkim Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny:

Wojciecha Źrebiec , Bernadetty Czupa , Edyty Czupa .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 07.10 - wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

- czwartek - 09.10 - wsp. bł. Wincentego Kadłubka

3. Nabożeństwa :

Codziennie o 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym na które serdecznie zapraszam całe rodziny , modlimy się na różańcu za rodziny ....są dzieci do kl.3, ale starszych jest niewiele , to mnie smuci...

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych , przed Mszą św.

- środa - nowenna do Matki B. N. P.

4. Spotkania : - we wtorek o godz. 16.00 zbiórka dla wszystkich ministrantów , rodziców...

5. Można jeszcze ufundować witraże , koszt jednego witraża 4.500zł , szkice witraży są wywieszone w gablocie i na str. internetowej parafii

6.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na katolickie radio VIA 256,92 zł.Bóg zapłać za ofiarność

7. W przyszłą niedzielę ostatnia w tym roku droga krzyżowa na g. Grzywacką , ostatnia szansa dla tych , którzy jeszcze w tym roku nie byli...W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej będziemy modlić się za nauczycieli i za tych , którzy deprawują dzieci Serdecznie zapraszam wszystkich parafian , a szczególnie nauczycieli , rodziców i uczniów

8.W przyszłą niedzielę w XIV Dzień Papieski będziemy zbierać do puszek ofiary dla młodzieży uzdolnionej z ubogich rodzin .

9.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Drodze” - ,, Dlaczego warto czekać ? ” - kilka racjonalnych argumentów za czystością do ślubu ; - we ,, Wzrastaniu ” - Jakie są złe konsekwencje narzekania ; - w ,,Niedzieli ” - ,, Recepta na rodzinę ” - o synodzie biskupów w sprawie rodziny oraz ,, Waleczna Mary Wagner ” - o kobiecie , która spędziła 2 lata w więzieniu za modlitwę przed kliniką aborcyjną ; - w ,,Gościu N. - ,,Jestem Miłością ” - ...dlaczego P. Bogu tak bardzo zależało aby przypomnieć ludzkości o swym miłosierdziu ? oraz dodatek płyta CD z 3 częścią ,,Dzienniczka” s. Faustyny ; - w ,, Źródle” - ,, Naszą siłą jest miłość Chrystusa ” - katecheza pap. Franciszka ; - w ,,Naszej Arce” - ,, Nie ustawajcie w modlitwie” - najważniejsze wezwanie św. Jana Pawła II ; dla dzieci „ Promyczek dobra” ; ,, Mały Gość”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

INTENCJE MSZALNE : Msze św. od poniedziałku codziennie o godz. 17.00

- poniedziałek - 06.10 - + Jan Piwowar - int. od wnuczki Iwony z mężem

- wtorek - 07.10 - g.07.30 - o zdrowie i o potrzebne łaski dla Jerzego

- g.17.00 + Halina Leputa – int. od Sióstr z Róży Różańc.

- środa - 08.10 - + Czesława Kmiecik – int. od rodz. Żarnowskich z Jasła

- czwartek - 09.10 - + Katarzyna Źrebiec - int. od sąsiadów Wokurków

- piątek - 10.10 - + Maria - w 8 r. śm.,Władysław i Stanisław Kwiatek

- sobota - 11.10 - + Helena i Jan , Helena Leputa

- niedziela - 12.10 - godz. 08.00 - w int. Sióstr z Róży p. Lucyny Wielgosz

/ - godz. 11.00 - + Stanisław Ciekielski

15.00 - za parafian , szczególnie za nauczycieli...

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania