Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 27 Niedziela zwykła - 07.10.2018

2018-10-06 14:49:16

 OGŁOSZENIA  PARAFIALNE -  27 Niedziela zwykła  - 07. 10. 2018                                                                            

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Andrzejowi Źrebiec , Tadeuszowi Źrebiec … Janowi Strzelec , za prace na rzecz parafii .  Bóg zapłać wszystkim !

Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Bernadetty Czupa , Bożeny Źrebiec , Marzeny Wielgosz  .

2. W liturgii K-ła wspominamy :

- sobota     - 13.10  -  bł. Honorata Koźmińskiego , imieniny ks. bpa E. Białogłowskiego…

3. Nabożeństwa : 

Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe wszystkich parafian  . W poniedziałek   na różaniec zapraszam męskie róże różańcowe i mężczyzn , na wtorek kobiece róże różańcowe i kobiety , w środę P.Z.C i Sz.K. Caritas , w czwartek  dzieci do 6 kl SP , w piątek  -kandydaci do bierzmowania oraz naszą młodzież . Przyjdźmy chociaż raz w tygodniu .W niedziele  różaniec o godz. 14.00 . Nie możemy przyjść do kościoła , módlmy się w domu z rodziną . Człowiek , który modli się na różańcu jest bezpieczny .

4. Spotkania :

- wtorek  - na nabożeństwo i spotkanie for. przyjdą kandydaci do bierzmowania 3Gm i 8 kl

- środa    - zapraszam na spotkanie Paraf. Z. Caritas  oraz chętnych do posługi           

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy „ Dzień papieski ” , w którym wspieramy młodzież uzdolnioną  z ubogich rodzin modlitwą i zbiórką ofiar do puszek .

6. W przyszłą niedzielę ostatnia w tym roku droga krzyżowa na G. Grzywacką , serdecznie zapraszam wszystkich … W związku z Dniem Edukacji , będziemy modlić się w int. nauczycieli i wychowawców młodego pokolenia .

7. Wzorem ubiegłych lat w naszej parafii ,18 X br. zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na wsparcie konkretnego projektu misyjnego - na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz na budowę szkoły na Sawannie w Kenii .Więcej info na ulotkach … oraz w przyszłą niedzielę …

8. Dziękuję wszystkim , którzy dbają o stacje drogi krzyżowej , dziękuję p. Michałowi Bałon                   i Zdzisławowi Nadymus za opiekę nad cmentarzem i wszystkim , którzy dbają o porządek na cmentarzu i zabierają ze sobą śmieci , zachęcam do tego wszystkich . Przypominam , aby do kontenera wrzucać znicze , doniczki , wieńce i kwiaty sztuczne ,  żywe kwiaty które się rozkładają  wrzucamy do dolinki obok cmentarza . Proszę o uszanowanie pracy innych i przestrzeganie powyższych zasad .

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej , w Gościu N. - dodatek film „Sprawa Chrystusa”

 

INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek  - 08. 10    -   + Zdzisław Źrebiec  

- wtorek           - 09. 10   -   +  Stanisław Ciekielski - int. od syna z rodz.                                        

- środa             - 10. 10   -   + Anna , Jan Ciomcia       

- czwartek       - 11. 10    -   +  Jerzy Piwowar - w 4 r. śm.                                 

- piątek            - 12. 10    -   + Weronika Piwowar  - int. od wnuka Łukasza                   

- sobota           - 13. 10    -   + Ludwik Rak                                                                                         - niedziela       - 14. 10    - godz. 08.00  - za parafian   

                                     - godz. 11.00  - dziękcz. z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę 

                                          Matki Bożej w rodz. z okazji 25 r. ślubu Danuty i Kazimierza

                                     - na G. Grzywackiej -  za zmarłych z rodz.

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania