ogłoszenia parafialne - 29 Niedziela zwykła - 19.10.2014 - Misyjna

2014-10-18 16:42:09

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 29 Nd zwykła - 19 .10. 2014 - Niedziela Misyjna

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz Wiesławowi Nadymus za prace malarskie . Bóg Wam zapłać! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny: Grzegorza Źrebiec, Iwony Ciomcia , Ireny Basista . Do sprzątania dochodzą nam ubikacje .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 20.10 - św. Jana Kantego

- wtorek - 21.10 - bł. Jakuba Strzemię

- środa - 22.10 - św. Jana Pawła II , nabożeństwo z ucałowaniem relikwii

- piątek - 23.10 - bł. Jana Balickiego

3. Nabożeństwa : codziennie o 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym na które serdecznie zapraszam całe rodziny , skorzystajmy zostało już niewiele czasu ...

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych , przed Mszą św.

- środa - nowenna do Matki B. N. P.

4. Spotkania :

- w poniedziałek zapraszam Paraf. Z. C. i sympatyków na spotkanie po Mszy św.

- we wtorek zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 16.00 , a na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 klasy Gimnazjum .

5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek 439 zł.dla młodzieży uzdolnionej .Bóg zapłać!

6.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny , w którym modlimy się za misje . W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na misje .

7. Na stoliku są wyłożone , kartki wypominkowe za zmarłych . Można składać wypominki jednorazowe i roczne , jak dotychczas , z zaznaczeniem wypominków rocznych .

8. Dzisiaj na Mszach św. liczymy wiernych .

9.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,, Drodze” - ,, Jak pokochać siebie ?” - garść dobrych rad oraz ,, Miłość własna , egoizm , a może narcyzm ? ” ; - w ,,Niedzieli ” - o pap. Pawle VI z racji dzisiejszej beatyfikacji oraz ,, By z tej śmierci wyrosło dobro ” - o bł. ks. Jerzym Popiełuszko w 30 r. śmierci ; - w ,,Gościu N. - ,, Nie do odparcia ” - o wartości Nowenny Pompejańskiej oraz jak ją odmawiać ; ,, Kryzys jest szansą ” - o klinice małżeńskiej w której rozwiązuje się

problemy , a nie związki ; - w ,, Źródle” - ,, W drodze do świętości ” - numer w całości poświęcony bł. ks. Jerzemu Popiełuszce ; - ,,Miłujcie się ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 20.10 - + o błog. Boże w rodz. Peców i Źrebców

- wtorek - 21.10 - + Paweł Źrebiec

- środa - 22.10 - + Stanisław , Maria

- czwartek - 23.10 - + Halina Leputa - int. od sąsiadów Krężelów

- piątek - 24.10 - + Jan Piwowar – int. od braci z Róży Róż.

- sobota - 25.10 - dziękcz. za łaski otrzymane od Boga i Matki Najśw. z prośbą

o zdrowie i dalszą opiekę w rodz.Parylaków

- niedziela - 26.10 - godz. 08.00 - za zmarłe Siostry z Róży p. Lucyny Wielgosz

- godz. 11.00 - + Stanisław Ciekielski