Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 29 Niedziela zwykła - 22.10.2017

2017-10-21 16:44:58

       OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -   XXIX   niedziela  zwykła   - 22 . 10. 2017                                             

 

1. Dziękuję p. Dariuszowi Socha z rodz. za prace na rzecz parafii . Dziękuję za wysprzątanie

świątyni  i za kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny :

 Jolanty Miśkowicz , Bogusławy Miśkowicz , Ireny Janas .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek           -  24.10  -  bł.  Jana Balickiego , kapłana z Rzeszowa   

- sobota           -  28.10  -   święto św. Szymona i Judy Tadeusza , apostołów 

3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe . Skorzystajmy , pozostało już

niewiele czasu  . W niedziele  różaniec o 14.00

4. Spotkania  :  

- wtorek   - zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 16.00

- wtorek   - na spotkanie po Mszy św. zapraszam Paraf. Zesp. Caritas i chętnych do posługi  

- środa     - na Mszę św. i na spotkanie zapraszam rodziców z dziećmi I-komunijnymi 

- piątek  - po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii na plebanię .  

  To dobry czas aby  ,  odreagować po całym tygodniu , porozmawiać , pobyć ze sobą  …

5. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny , w którym będziemy modlić się za misje…

6. Dzisiaj kończymy zbieranie podpisów w obronie dzieci nienarodzonych .

7.  Dziękuję wszystkim , którzy dbaja o stacje drogi krzyżowej , dziękuję p. Michałowi Bałon

i Zdzisławowi Nadymus za opiekę nad cmentarzem i wszystkim , którzy dbają  o porządek

na cmentarzu i zabierają ze sobą śmieci , zachęcam do tego wszystkich . Przypominam ,

aby do kontenera wrzucać wyłącznie znicze , wieńce i kwiaty proszę składać obok kontenera…

8. Na stoliku są kartki wspominkowe za zmarłych . Można składać wypominki jednorazowe…

oraz roczne …, z wyraźnym zaznaczeniem wypominków rocznych .

9. Za dwa tygodnie rozpoczniemy kurs przedmałżeński , będzie prowadzony w piątki i soboty

dla młodzieży po bierzmowaniu . Jest to dalsze przygotowanie do sakr. małż…

10.W ubiegłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych na Mszach św. Naliczyliśmy 404 osoby

11.W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.635 zł i 1gr… Bóg zapłać za ofiarności !

12.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : 

-  w ,, Niedzieli ”  -   „ Polska silna rodziną  ”   ;    - w ,, Gościu  N.”   -      „ W kolebce naprotechnologii  ”

- o człowieku , który w sposób etyczny  pomaga małżeństwom mającym problemy z poczęciem dziecka  

   ;   - w ,, Źródle ”  -  ,, Polska opleciona różańcem  ”  - o akcji modlitewnej w intencji  pokoju  w Polsce

i na świecie  

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 23. 10   -     + Stanisław  - w r. śm.

- wtorek            - 24. 10    -     zgodnie z intencją zamawiającego   

- środa              - 25. 10    -     + Jan , Wiktoria i Maria  Ciekielski        

- czwartek        - 26. 10   -       w intencji Panu Bogu wiadomej                                                                      

- piątek        - 27. 10   -  o zdrowie i błog. Boże dla sióstr z Róży r.  p. Weroniki Ciekielskiej

- sobota            - 28. 10   -      - dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o światło , dary Ducha    

                                                    Św. dla Asi Galiszewskiej z okazji 18-tych urodzin

- niedziela        - 29.10    - godz. 08.00  -  za parafian , zwł. budowniczych świątyni …

                                        - godz. 11.00 -  + Stanisław Parylak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania