Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Adwentu - 17.12.2017

2017-12-16 15:34:08

          OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  III niedziela  Adwentu   - 17 . 12. 2017                                             

 

 

1. Dziękuję  za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !  W tym tygodniu

do ubierania i sprzątania  na święta , w piątek na godz. 09.00 proszę rodziny : Zbigniewa Siwiak ,

Barbary Kopa , Stanisława Kopa , Wiolety Rucińskiej , Ireny Mroczka , Elżbiety Fokszańskiej ,

Józefa Nagi . Będą  koniecznie potrzebni mężczyźni !

2. Spowiedź w naszej parafii będzie we wtorek od godz. 14.00 do 17.00 z przerwą  od 15.30 do 16.00 .

Skorzystajmy , nie odkładajmy na ostatnią chwilę pojednania z Bogiem .

4. Nabożeństwa :

 - codziennie Msze św. roratnie z  nowenną do Dzieciątka Jezus o godz. 17.30 .  Serdecznie zapraszam

wszystkich , zwłaszcza tych , którzy jeszcze nie byli

- wtorek    -  nowenna ku czci  patronów naszej diecezji 

- środa      -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  

- piątek     -  nabożeństwo ku czci św. Jana P. II z ucałowaniem  relikwii 

5. Spotkania  :

- piątek            -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

6. Kończymy zbiórkę darów do kosza w sklepach dla najbardziej potrzebujących parafian

oraz w kościele w formie ,, szlachetnej paczki ” . Dary składamy do jutra .

W ramach pomocy Kościołowi na Wschodzie złożyliście 326 zł. Bóg zapłać za ofiarność!

7. P. Małgorzata Mroczka nasza zakrystianka dziękuje wam za życzliwe przyjęcie i za złożone

ofiary . Bóg zapłać !

8 . W czwartek od godz. 08.30 odwiedzę chorych na święta (nie dot. chorych z I piątku) proszę ich

zgłaszać  w zakrystii .

9. W przyszłą niedzielę ,w Wigilię na Mszach św. poświęcimy świece wigilijne , będzie też betlejemskie

światło pokoju .

10. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :     

   - w ,, Niedzieli ” -   ,, Duch Jezusa a duch świata ”  + odblaski bezpieczeństwa    ;  - w ,, Gościu  N.”  

-  ,,Sposób na Adwent ”  - Roraty nad Wisłą są sprawdzoną receptą       na przygotowanie do świąt    ;  

  - w ,, Źródle”  - ,, Modlitwa o wygraną ”  -  czy można      modlić się o wygraną ?   ;    - w ,,Naszej Arce ” 

- o sanktuarium św. Jakuba w Więcławicach

- w „ Miłujcie się ”  -  „ Kryzysy małżeńskie ” i jak je pokonać ?  oraz ,,Znak łaski ”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.30

- poniedziałek   - 18. 12   -    + Kunegunda i zm. z rodz. Miśkowiczów        

- wtorek            - 19. 12   -     - za zmarłe Siostry z Róży o p. Heleny Źrebiec          

- środa               - 20. 12   -    dziękcz. za łaski od Boga i Matki Najśw. z prośbą o błog Boże   

                                               dla rodz. Parylaków   

- czwartek        - 21. 12    -    + Paweł Źrebiec

- piątek             - 22. 12    -    + Aniela Grzyb  -  w 1 r. śm.   

- sobota            - 23. 12    -    +  Edward Źrebiec     - w 2 r. śm.                                            

- niedziela    - 24.12  - godz. 08.00  - o łaskę zdrowia i Boże błog. dla mamy z racji imienin

                                  - godz.11.00   - za parafian , zwł. o owocne przeżycie Świąt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

                                    

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania