Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Wielkanocna - 10.04.2016

2016-04-09 10:06:04

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 3 Niedziela Wielkanocna - 10. 04. 2016

 

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty oraz p. Ireneuszowi Mania , Andrzejowi Doktor , Tadeuszowi Źrebiec... za prace na rzecz parafii . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę rodziny: , Danuty Pec , Małgorzaty Prokop , Krystyny Źrebiec

2. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz modlitwa w int. Kościoła , Ojca św. Franciszka i naszej Ojczyzny

- piątek - nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia

3. W dniach 14-16 kwietnia w Gnieźnie i Poznaniu odbędą się główne obchody 1050- lecia Chrztu Polski , będą transmisje w telewizji Trwam - czw-pt godz. 17.00 ; - sob. godz.14.00 postarajmy się uczestniczyć w tych historycznych wydarzeniach .

4. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny , postarajmy się codziennie przeczytać fragment Pisma św. , do czego często zachęca nas pap. Franciszek

5. We wtorek zapraszam kandydatów do bierzmowania 3 kl. Gimn. z rodzicami na Mszę św. i na egzamin diecezjalny .

6. Rozpoczynamy realizację projektu budowy kaplicy przedpogrzebowej . Proszę panów z Rady Parafialnej o zbiórkę I raty , druki z dowodem wpłaty są do odebrania w zakrystii .

Przyjmijcie p. z Rady Parafialnej życzliwie i złóżcie ofiary na kaplicę .Wysokość raty 100 zł

7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na cele parafialne .

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Tomasz Rygiel s. Bogdana i Danuty Marczak zam. Rymanów Zdrój z Honoratą Mroczka c. Tadeusza i Marii Krężel zam. Kąty oraz Krzysztof Piwowar s. Józefa i Teresy Grzywacz zam. Kąty z Anną Mroczka c. Franciszka i Teresy Konik zam. Brzezowa - zap. I .

8. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Drodze ” - o wartości życia ludzkiego ; - we ,, Wzrastaniu ” - ,, Czy to ona , ta jedyna ? ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,,Dopust Boży czy wola Boża ? ” ; - w ,,Gościu N. ” - ,,Zaciskał zęby i szedł dalej ” - wspomnienie o ks. Janie Kaczkowskim ; - w ,,Źródle” - ,, Jego miłość jest oceanem ” - katecheza pap. Franciszka ; - w ,, Naszej Arce ” - ,, Wy jesteście moja nadzieją ” - orędzie św. Jana Pawła II do młodych

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. o godz. 18.00

- poniedziałek - 11.04 - dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. B. dla Heleny na 81-e urodz.

- wtorek - 12.04 - + Benedykt Kornel

- środa - 13.04 - godz. 07.30 - + Eliza - int. od rodziców klasy I

- godz. 18.00 - + Andrzej , Zbigniew , Aleksandra Mania

- czwartek - 14.04 - + Katarzyna Rak - int. od s . Tolka z rodz.

- piątek - 15.04 - + Władysław Wielgosz

- sobota - 16.04 - za zmarłych rodziców z rodz. Żarnowskich i Wokurków

- niedziela - 17.04 - godz. 08.00 - + Grażyna Mroczka i Anna Schwientek

- godz. 11.00 - za parafian

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania