Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna - 15.04.2018

2018-04-14 15:30:49

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 3 Niedziela Wielkanocna - 15. 04.2018                                                                                               Niedziela Biblijna

                                                            

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać !                                             Na ten tydzień proszę  do sprzątania rodziny :  Celiny Parylak , Danuty Kostrząb ,

Celiny Stachoń .

2. Nabożeństwa : 

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   

- czwartek  - nowenna ku czci  patronów naszej diecezji 

- piątek      - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                         

                    św. Faustyny , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 17.30

3. Spotkania :

- środa   -  zapraszam na Mszę św. i na spotkanie rodziców z dziećmi I- komunijnymi

4. Dzisiaj rozpoczynamy X Tydzień Biblijny połączony z Narodowym Czytaniem Pisma

Świętego . Zachęcam do czytania Pisma św… Propozycje tekstów otrzymacie przy wyjściu

z kościoła ... Można  też uzyskać darmową aplikację na komórkę  „ SMS z nieba ” - aby

codziennie otrzymywać  SMS-a z fragmentem  P.św. i z humorem . Zasmakujmy w tym

co dobre .

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Konrad  Wokurka  z Patrycją

Dziadosz- zap.II .

6. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                                                                        

 - w  „ Drodze ”    -  „ Dogadać się z rodzicami  ”   ;    - w ,, Niedzieli ”  -   ,,  Bóg

na ławie oskarżonych  ”     ;     - w  „ Gościu N. ”   -    „Wyszedłem z grobu  ”   -

   nie wierzyłem           w Boże miłosierdzie ale w mą silną  wolę  - świadectwo   ; 

  - w „ Źródle ”   -  „ Pokój wam! Chrystusowe  pozdrowienie jako  program  życia ”  

 ;   - w „ Mojej Rodzinie ” -  „ Odnaleźć ciszę ”  -  jako sposób na odzyskanie

wewnętrznej równowagi                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -                                                       mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                         INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  (nie ma wolnych terminów w tym roku)

- poniedziałek  - 16.04   - dziękcz. z prośbą o dalszą opiekę dla Anety i Tomasza w 3 r. ślubu

- wtorek       - 17. 04 -  +Bolesław - w 9 r. śm. i Helena Otrębska - int. od c. Doroty z mężem        

- środa      - 18. 04 - o zdrowie , błog. Boże , opiekę Matki B.  dla wnuczki i zięcia na urodz.   

- czwartek        - 19.04  -    + Katarzyna i zm. z rodz. Peców       

- piątek     - 20.04  -dziękcz. z prośbą o Boże błog. w rodz. Małgorzaty i Jana - w 27 r. ślubu

- sobota             - 21.04  -   + Paweł Źrebiec     

- niedziela         - 22. 04 -   godz. 08.00  -   dziękcz. z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodz.

                                                                    w 50 r. ślubu Alfredy i Tadeusza

                                       -    godz. 11.00   -   dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie ,  

                                                                      błog. Boże w rodz. w 50 r. ślubu Łucji i Józefa

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania