Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna - 30.04.2017

2017-04-29 17:01:36

     OGŁOSZENIA PARAFIALNE -  3 Niedziela Wielkanocna  -  30. 04. 2017

                                                               Niedziela Biblijna 

 

1. Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać! 

W poniedziałek  na godz. 09.00 proszę rodziny :  Iwony Ciomcia , Danuty Wokurka , Diany Wardzała ,

Magdaleny Mroczka , Teresy Miśkowicz , Małgorzaty Roman , będą potrzebni mężczyźni . Na sobotę rodziny : 

Marii Wójcik , Marii Bilska , Danuty Kostrząb  .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy :     - wtorek    - 02.05  -  św.  Atanazego     

- środa      -  03.05  -  Uroczystość N.M.P. Królowej Polski , głównej patronki Polski i naszej parafii - przeżywamy odpust parafialny

połączony z rocznicami : 30 -lecia  parafii  oraz   35-lecia  poświęcenia świątyni  . Msze św. o godz. 08.00 i uroczysta suma o godz. 11.30 

na którą szczególnie zapraszam . Sumie będzie przewodniczył ks. bp Kazimierz Górny .

Naszych strażaków proszę o asystę i zabezpieczenie porządku . Proszę na procesję zabrać feretrony , chorągwie .

Domy proszę ozdobić flagami i obrazami Matki Bożej . We wtorek spowiedź przed odpustem o godz. 17.00 .

- czwartek  - 04.05   -  św. Floriana , patrona strażaków

- sobota      -  06.05  -  święto św.  Ap. Filipa i Jakuba

3. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe . Serdecznie zapraszam wszystkich parafian  na majówki ,

dla dzieci będą obrazki-naklejki , rodzice zachęćcie dzieci .

- I czwartek  - o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu  i Msza św. o Najśw. Eucharystii

 - I piątek : Msza św. wynagradz.  Najśw. S. P. Jez. adoracja od 17.00 ; spowiedź : od 17.00.                 

Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

- I sobota - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

4. Dziękuję  Różom Różańcowym za przeprowadzenie adoracji w parafii . Bóg zapłać ! .

5. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny . To I Narodowy Dzień czytania Pisma św.

Wychodząc , zabierzcie karteczki z fragm.  P. św. Zachęcam do czytania Pisma św. Tekst zalecany : List do Galatów …

6. W gablocie są wywieszone listy wpłat 1 raty na budowę kaplicy przedpogrzebowej .   

Dziękuję p. z Rady Parafialnej za zbiórkę i Wam za dokonane wpłaty . Bóg zapłać za ofiarność !

Zachęcam do włączenia się do projektu niezdecydowanych . Sprawdźcie … Budowę kaplicy rozpoczniemy ,

jak Bóg pozwoli , w czerwcu .

9. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

- w ,,Drodze ”   -   ,, Hejting - to się w sieci nie mieści  ”  - o hejcie i jego konsekwencjach ;  - w ,, Niedzieli ”   -  

 ,, Królowa polskich serc ”     ;  - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Małżeńska historia z Jezusem ”   ;      -  w ,, Źródle ” -

 ,, Królowa naszego życia ”                                                                                                                                                                                                                                                                                

      Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00

- poniedziałek   - 01. 05   -   + Franciszek , Ludwika , Barbara i Krzysztof

- wtorek            - 02. 05   -   + Zofia - w 2 r. śm. i Jan Woźniak                                                                     

- środa              - 03. 05   - godz.08.00  - o zdrowie i błog. Boże  w rodzinie 

                                        - godz. 11.30  -  1/  za parafian      ;     2/  + ks. Jan Cebulak

- czwartek        - 04. 05   -   w int. naszych strażaków 

- piątek             - 05. 05   -  dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę w rodz.             

                                            w 5 r. ślubu Moniki i Marcina

- sobota            - 06. 05   -   + Józef  Woźniak w 42 r. śm.   

- niedziela        - 07.05   - godz. 08.00  -  + Władysława i Czesław Ziomek 

                                       - godz. 11.00  -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania