Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Wielkiego Postu - 04.03.2017

2018-03-03 19:17:02

OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 3  Niedziela Wielkiego Postu  - 04. 03. 2018                                             

 

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać !  W tym tygodniu proszę 

do sprzątania rodziny : Barbary Doktor , Lucyny Wielgosz , Lesławy Woźniak .

 2. Nabożeństwa : 

- wtorek      - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy    

3. Przeżywamy okres Wielkiego Postu , zachęcam wszystkich parafian do uczestnictwa  

 w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej :  - na Drogę krzyżową - w piątki o godz. 17.00       

- na Gorzkie Żale  -  w niedziele o godz. 14.00 , po nabożeństwie Msza św. ok. 14.40

 4. Tradycyjnie , w Wielkim Poście mamy okazję , aby okazać miłosierdzie potrzebującym ,

  w sklepach są wystawione kosze na produkty , na stoliku są skarbonki wielkopostne ,   

  w zakrystii można nabywać baranki na stół wielkanocny , ofiara - 5zł .

5. W ramach zbiórki  ofiar na rzecz misji złożyliśmy 342 zł . Bóg zapłać za ofiarność !

6.  W minionym tygodniu do wieczności odszedł Stanisław  Oczkowicz z Wygody .

 

7. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :                                                                            

 - w  ,, Drodze ”  -  „ Znajdź miejsce dla Boga ” , aby zobaczyć Jego obecność i miłość    

 - w ,, Niedzieli ” - ,, Tęsknota za prawdziwym szczęściem ”      ;       - w  „ Gościu N. ” 

  -  „  Albo Bóg , albo nic  ”    - świadectwo o Bogu spełniającym marzenia     ; 

- w „ Źródle ” - „ Modlitwa zasłuchania i zmagania  ” -  o tym jak się modlić    ;  

- w  „ Naszej Arce ”    -  ,, Rodzina Ulmów ”   - słudzy Boży , którzy oddali życie za ratowanie Żydów                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek    - 05. 03 -    + Helena Żarnowska  - int. z okazji imienin       

- wtorek            - 06. 03  -    dziękcz. z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej                       

                                              dla Miłosza z okazji 18-tych urodzin           

- środa               - 07. 03  -     dziękcz. za łaski otrzymane od Boga i Maryi z prośbą o dalszą  

                                               opiekę dla rodz. Parylaków

- czwartek         - 08. 03  -     + Władysław Mroczka  - w 3 r. śm.

- piątek              - 09. 03 -     + Michał , Marianna , Józef , Władysław Tyrpak            

- sobota             - 10. 03 -      + Stanisław , Katarzyna i zm. z rodz. Żarnowskich  

- niedziela          - 11. 03 -   - godz. 08.00 -  + Anna , Józef Kostrząb - int. od Elżbiety Kubień   

                                           - godz. 11.00   -  + Stanisław Ciekielski

                                     - ok. godz. 14.40   -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

                                                  

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania