ogłoszenia parafialne - 30 Niedziela zwykła - 23.10.2016

2016-10-22 19:33:11

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXX niedziela zwykła - 23. 10. 2016

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Władysławowi Sroka za ułożenie chodnika na cmentarzu . Bóg zapłać ! Na ten tydzień proszę rodziny : Roberta Piwowar , Heleny Kazecka , Krystyny Gondek .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 24.10 - bł. Jana Balickiego

- piątek - 28.10 - święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

3. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków 10min przed Mszą św.

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Spotkania :

- poniedziałek - na spotkanie zapraszam panów z Rady Parafialnej

- wtorek - zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 16.00 .

- piątek - na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. gimnazjum

5. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na nabożeństwa różańcowe , zwłaszcza tych , którzy jeszcze nie byli . Skorzystajmy , zasmakujmy w tym co dobre - to już ostatni tydzień.

Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 14.00 .

6. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny , będziemy modlić się za misjonarzy .

7.Zachęcam do włączenia się w europejską inicjatywę obywatelską ,,Mama, tata i dzieci”, służącą obronie naturalnej rodziny . Sprawa jest bardzo ważna . Proszę podpisywać się pod tym projektem czytelnie, dokładnie wg. wskazań , lista jest na stoliku, można zabrać listę i .

8. Na stoliku są kartki wypominkowe za zmarłych . Można składać wypominki jednorazowe - w int. zmarłych będziemy odmawiać różaniec w listopadzie oraz roczne - we wtorki będziemy odmawiać koronkę do Bożego Miłosierdzia - zaznaczyć wyp. roczne

9.W ubiegłą niedzielę naliczyliśmy na Mszach św. 375 osób .

10. W ubiegłą niedzielę w ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2247 zł i 1$ . Dziękuję Wam za te i wszystkie ofiary które składacie na potrzeby parafii i Kościoła . Bóg zapłać ...

11. W dobrej prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,, Niedzieli ” - ,, Wielka pokuta Polaków ” na Jasnej Górze ; - w ,, Gościu N. ”

- ,, Przelewa się ” - o tym , czy pan Bóg chce naszych pieniędzy ; - w ,,Źródle” - ,, Uczynki miłosierdzia ”- katecheza pap. Franciszka ; - w ,,Miłujcie się ” - ,,Jest Jego światłem ” - o św. Matce Teresie z Kalkuty i wiele ciekawych artykułów i świadectw

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami.

INTENCJE MSZALNE : Msze św. o godz.17.00

- poniedziałek - 24. 10 - - dziękcz. za łaski od Boga i Mat. Najśw. z prośbą o dalszą

opiekę dla rodz. Parylaków

- wtorek - 25. 10 - - dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Mat. B.

dla rodz. Woźniaków

- środa - 26. 10 - + Weronika - w 14 r. śm.

- czwartek - 27. 10 - + Teofila Miśkowicz - int. od synowej Bogusławy z dziećmi

- piątek - 28. 10 - - o błog B. w rodzinach

- sobota - 29 .10 - + Dominik Źrebiec - w 20 r. śm.

- niedziela - 30 .10 - godz. 08.00 - + Weronika , Franciszek Ziomek , Józef , Maria ,

Teresa , Jan i zm. z rodz. Ziomków i Piwowarów

- godz. 11.00 - za parafian - zwł. budown. i darczyńców naszej świątyni