Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 30 Niedziela zwykła - 26.10.2014 - Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

2014-10-25 19:13:26

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 30 Nd zwykła - 26. 10. 2014

Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

 

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty oraz p. Mateuszowi i Tadeuszowi Źrebiec za wykonanie dachu na ubikacji , Zofii Kuchta , Andrzejowi i Krzysztofowi Żarnowski za pomalowanie schodów . Bóg Wam zapłać! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny: Małgorzaty Skiba , Teresy Miśkowicz , Łucji Kazeckiej - na piątek po Mszy św..

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- wtorek - 28.10 - Święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

3. Nabożeństwa :

- codziennie o 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym na które serdecznie zapraszam , zwłaszcza tych , którzy jeszcze nie byli , w piątek zakończenie ...

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych , przed Mszą św.

- środa - nowenna do Matki B. N. P.

4. Spotkania :

- we wtorek na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 klasy Gimn .

5. W ubiegłą niedzielę złożyliście w ramach składki inwestycyjnej 2468,43 zł . Bóg zapłać!

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje . W ubiegłą niedzielę naliczyliśmy na Mszach św. 407 osób .

6. Na stoliku są wyłożone , kartki wypominkowe za zmarłych . Można składać wypominki jednorazowe i roczne , jak dotychczas , z zaznaczeniem wypominków rocznych .

7. W sobotę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych ; Msze święte o godz. 08.00 i o 14.00 z procesją na cmentarz . Zadbajmy o porządek na cmentarzu oraz duchowo wspomóżmy zmarłych ofiarowując w ich intencji odpust . Spowiedź w czwartek i piątek od g. 16.00 . W przyszłą niedzielę... procesja na cmentarz po Mszy św. o godz. 08.00

8.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,,Niedzieli ” - ,,Miłość i czyste sumienie ” - rozmowa z aktorką Dominiką Figurską o dzieciach , rodzinie i o tym co jest w życiu naprawdę ważne oraz dla młodych ,, Męski , czyli odpowiedzialny ” ; - w ,,Gościu N. - ,, To my jesteśmy wolni ” - rozmowa o prawdziwej wolności , rewolucji obyczajowej w Polsce i łamanie tabu ; ,,Jak on to zrobił ? ” - o trenerze Nawałce i jego drużynie , która pokonała mistrzów świata oraz dodatek : modlitwa męża za żonę ; - w ,, Źródle” - ,, Bądźmy czujni , Jezus powróci ” - z katechezy pap. Franciszka oraz ,,Czy można odmówić chrztu?” ; - jest też ,,Miłujcie się”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 27.10 - za parafian

- wtorek - 28.10 - + Stanisława Parylak – int. od c. Krystyny z mężem i rodz.

- środa - 29.10 - + Halina Leputa - int. od Mieczysława Ciekielskiego z rodz.

- czwartek - 30.10 - + Albina Kazecka

- piątek - 31.10 - + Andrzej Doktor – int. od c. Moniki z rodz.

- sobota - 01.11 - godz.08.00 - za parafian

godz. 14.00 - za zmarłych parafian

- niedziela - 02.11 - godz. 08.00 - za parafian

- godz. 11.00 - za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania