Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 30 Niedziela zwykła - Święto Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła - 29.10.2017

2017-10-28 18:17:56

OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  XXX   niedziela  zwykła   - 29 . 10. 2017                                             

                                       Święto Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła

 

1. Dziękuję p. Piotrowi Źrebiec z Wygody za prace tynkarskie , Tadeuszowi Kwiatek ,

Marii i Wiesławowi Janas za prace na rzecz parafii . Dziękuję  za wysprzątanie świątyni 

i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny : 

Marii Cyran , Małgorzaty Tobiasz , Ireny Jędo  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- środa         -  01.11  -  Ur. Wszystkich Świętych  ; Msze św. o  08.00 i o14.00 z procesją … 

- czwartek   -  02.11  -  wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych  ;  Msze św. o 10.00 z procesją

na cmentarz i o 17.00 z nabożeństwem za zmarłych

- sobota       -  04.11  - wsp. św. Karola Boromeusza

Pamiętajmy szczególnie w tych dniach o zmarłych ,wspomóżmy ich naszą modlitwą , ofiarujmy

odpusty w ich intencji . Spowiedź przed Mszą  św. , we wtorek od 16.00

3. Nabożeństwa :

-  zapraszam na nabożeństwa różańcowe .  Dzisiaj   nabożeństwo  o godz. 14.00

- I czwartek  - o 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu 

- I piątek : Msza św. wynagradzająca  Najśw. Sercu  Pana Jez. ;  adoracja od 16.00    ;    

  spowiedź … :  czwartek - dla dzieci młodzieży… ; w czwartek i w piątek od godz. 16.00 .                                                                                                     Chorych parafian odwiedzę w piątek od  godz. 08.30 .

- I sobota -  rozpoczniemy Nabożeństwo Pierwszych Sobót o które prosiła w Fatimie Maryja .

Początek nabożeństwa  o godz. 16.15 - rozważanie , następnie część różańca i o 17.00 Msza św.

wynagradzająca  Niepokalanemu Sercu Maryi - serdecznie zapraszam !

4. Spotkania  :

-  poniedziałek   -  na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

- czwartek          -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

5. W najbliższy piątek  rozpoczniemy kurs przedmałżeński , będzie prowadzony w piątki 

            i soboty dla młodzieży po bierzmowaniu . Jest to dalsze przygotowanie do sakr. małż…

 6. W przyszłą niedzielę odpust w Hucie Polańskiej , suma godz.. 11.00 .

12.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : 

- w  ,, Drodze ”   -  „ Patriotyzm na stadionie ”    ;     -  w ,, Niedzieli ”  -   „ Siła modlitwy  ”   ;  

  - w ,, Gościu  N.”   -      „ Umierać , nie żyć  ”  - kiedy śmierć jest dobra ?     ;    - w ,, Źródle ”  -  

  ,, Ludzie , których marzenia się spełniły  ”  - o świętych   ;   - w  „ Naszej Arce  ”  - o świętych ,

których ciała pozostały nienaruszone 

 

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 30. 10   -     + Katarzyna Źrebiec   - w 1 r. śm. 

- wtorek            - 31. 10    -     + Stefan Rak  - int. od rodz. Polańskich z Łysej Góry  

- środa              - 01. 11    -     godz. 08.00   -   za parafian

                                         -     godz. 14.00   -   za zmarłych z rodziny        

- czwartek        - 02. 11   -      - godz. 10.00  - za wiernych zmarłych  , z parafii                                                                     

                                        -      - godz. 17.00  -  + Maria i Stanisław

- piątek             - 03. 11   -     + Franciszek i Katarzyna Żarnowscy 

- sobota       - 04. 11        -     + Michał , Maria , Kunegunda Leśniak, Józef i Józefa Piwowar

- niedziela        - 05.11    - godz. 08.00  -  + Anna , Józef i zm. z rodz. Kostrząbów

                                        - godz. 11.00   -  za parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania