Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 31 Niedziela zwykła - 05.11.2017

2017-11-04 16:04:05

        OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  XXXI   niedziela  zwykła   - 05 . 11. 2017                                             

 

 

1.  Dziękuję  za wysprzątanie świątyni  i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu proszę 

do sprzątania rodziny :  Grażyny Ciekielska , Elżbiety Patyk , Małgorzaty Rozkoszny  .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- czwartek   -  09.11  -  święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej  

- piątek        - 10.11  -  św. Leona Wielkiego

- sobota       -  11.11  -  św. Marcina 

3. W sobotę przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę .W Święto Niepodległości

okażmy  nasz patriotyzm - miłość do Ojczyzny przez wywieszenie flagi przede wszystkim modlitwę

za  tych , którzy poświęcili życie i obecnie budują Polskę sprawiedliwą i niepodległą . Msza św. w intencji 

Ojczyzny naszej o godz. 10.00 . Serdecznie zapraszam  dorosłych , młodzież , dzieci .

3. Nabożeństwa :

- codziennie po Mszy św. różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach

- wtorek   - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. Spotkania  :

- piątek     -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

5. Trwa kurs przedmałżeński dla młodzieży , jest prowadzony w  soboty …. To już ostatnia szansa ,

aby jeszcze wziąć w nim udział .

 6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

na Bliskim Wschodzie z modlitwą i zbiórką ofiar do puszek .

12.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : 

  -  w ,, Niedzieli ”  -   „ Amnestia z wysokiego nieba ”   o pomocy duszom czyśćcowym      ;  

- w ,, Gościu  N.”   -      „ Wyrok na krzyż  ”  -  niechęć Europy do swoich korzeni chrześcijańskich

przybiera postać  paranoi        ;       - w ,, Źródle ”  -    ,, Bóg dał ci to wszystko , czym jesteś

i co masz   ”  -   katecheza  pap. Franciszka      

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                              

  INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 06. 11   -     + Antoni Źrebiec i zm. z rodz.   

- wtorek            - 07. 11    -     dziękcz. z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski                          

                                                dla Marii i Stanisława w 64 r. ślubu

- środa              - 08. 11    -     + Katarzyna i Feliks Rak

- czwartek        - 09. 11    -     + Marcin , Weronika , Józef i Apolonia

- piątek             - 10. 11   -     + za zmarłe siostry z Róży p. Weroniki Ciekielskiej    

- sobota            - 11. 11    -    w int. Ojczyzny : o Boże błog. i opiekę Matki Bożej  nad    

                                               naszą  Ojczyzną i o wierność Bogu dla Polaków     

- niedziela        - 12.11    - godz. 08.00  -  +  Jan i Zofia Woźniak

                                        - godz. 11.00   -  o zdrowie i błog. Boże dla ks. Grzegorza z okazji 

                                                                    imienin i urodzin

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania