Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 32 Niedziela zwykła - 09.11.2014

2014-11-08 20:06:45

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 32 Nd zwykła - 09. 11. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty... oraz paniom za przygotowanie posiłków dla pracowników , Wiesławowi Nadymus za prace malarskie p. Zygmuntowi i Sławomirowi Mroczka oraz Jerzemu Parylak i Wiesławowi Wokurka za prace na rzecz parafii . Wszystkim Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny: Marzeny Kopa , Anny Wokurka , Stanisława Źrebiec .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 10.11 - św. Leona Wielkiego

- wtorek - 11.11 - św. Marcina

W Święto Niepodległości okażmy naszą miłość do Ojczyzny – naszej Matki . Wywieśmy flagi , módlmy się za Ojczyznę , za tych , którzy za nią walczyli i walczą obecnie o Polskę sprawiedliwą i wolną od dewiacji . Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o godz.17.00 . Dzieci SP zapraszają po Mszy św. na program patriotyczny . Serdecznie zapraszam...

3. Nabożeństwa :

- w listopadzie codziennie odmawiamy różaniec po Mszy św. o 17.00 za zmarłych polecanych w wypominkach .

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- czwartek – dzień modlitw w int. Kościoła , Ojca św. Franciszka i Ojczyzny

4. Spotkania :

- w środę na Mszę św. i na spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 klasy Gimn .

- w piątek rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską dla młodzieży po bierzmowaniu . Jest to dalsze przygotowanie do sakr. małżeństwa . Przygotowanie obejmuje 5 tygodni ( piatek-sobota) Spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00 na plebani .Serdecznie zapraszam .

5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na drzwi wewnętrzne do kościoła .

6. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym . Wspieramy Kościół w Syrii modlitewnie i materialnie , ze zbiórką ofiar do puszek .

7.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - we ,,Wzrastaniu” - ,, Nie poddać się smutkowi ” - o tym , czy w życiu chrześcijańskim jest się naprawdę z czego cieszyć i jak się cieszyć ; - w ,,Niedzieli ” - ,, Polska bez krzyża ? ” - o spocie który miał reklamować Polskę , a pokazuje Polskę bez elementów chrześcijańskich oraz ,, Oczyszczanie z chrześcijan ” - o chrześcijanach w Syrii którzy muszą wybierać między dwoma gorzkimi kielichami umrzeć lub odejść ; - w ,,Gościu N. - ,, Wołanie o ratunek ”- co 5 minut ginie za wiarę 1 chrześcijanin oraz ,, Alarm w piekle ” - czy facet w kościele musi się nudzić ? ” ; - w ,,Źródle” - ,, Jak często do spowiedzi ?”

oraz o Święcie Niepodległości

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

INTENCJE MSZALNE :

- poniedziałek - 10.11 - + Józef Źrebiec

- wtorek - 11.11 - w int. naszej Ojczyzny o pomyślność i duchową odnowę Polaków

- środa - 12.11 - + Maria ,Michał , Kunegunda Leśniak ; Józef i Józefa Piwowar

- czwartek - 13.11 - + Halina Leputa - int. od rodz. Piwowar

- piątek - 14.11 - za dusze w czyśćcu cierpiące

- sobota - 15.11 - + Stanisława Parylak - int. od c. Teresy z rodz.

- niedziela - 16.11 - godz. 08.00 - + Feliks Rak – w 33 r. śm.

godz. 11.00 - za parafian

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania