Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 32 Niedziela zwykła - 12.11.2017

2017-11-11 16:40:34

        OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  XXXII   niedziela  zwykła   - 12 . 11. 2017                                             

 

 

1.  Dziękuję p. za prace przy budowie kaplicy przedpogrzebowej , podziękowania składam

na ręce  Jarosława Wójcika , Wojciecha Źrebca , Kamila Wardzały.  Dziękuję za wysprzątanie

świątyni  i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać !   W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : 

Agnieszki Lisowska , Grażyny Czupa , Elżbiety  Wokurka .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek   -  13.11  -  św. Benedykta , Jana , Mateusza , Izaaka i Krystyna - I-ych M.P.   

- czwartek         -  16.11  -  Matki Bożej Ostrobramskiej , Matki Miłosierdzia

- piątek              - 17.11  -  św. Elżbiety Węgierskiej

- sobota             -  18.11  -  bł. Karoliny Kózkówny patronki młodzieży i diecezji  

3. Nabożeństwa :

- poniedziałek  - dzień modlitw  w intencji Kościoła , pap. Franciszka i naszej ojczyzny

- wtorek   - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- piątek       - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii                  

 św.  Faustyny  , nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 16.30

4. Spotkania  :

- poniedziałek  - na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

- środa              - zapraszam na Mszę św. rodziców z dziećmi I-komunijnymi i na spotkanie

- piątek     -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

5. Dzisiaj  obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wschodzie

z modlitwą i zbiórką ofiar do puszek .

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna , zbieramy na katafalk- chłodnię do kaplicy

 

7.  W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : 

  - w  „ Drodze ”  -   ,,W niewoli przesądów ”   ;    - we „ Wzrastaniu ”   -  Miłość  „ Nie dopuszcza się

bezwstydu ”    ;     -  w ,, Niedzieli ”  -   „ Felieton optymistyczny  ”  - o szczęściu    ;    - w ,, Gościu  N.”  

-    „ Tsunami zła ”  -  o cierpieniu chrześcijan            na Bliskim Wschodzie      ;       - w ,, Źródle ”  -   

,, Pan Bóg źródłem nadziei  ”    oraz  ,, Wolność i miłość  ”  - o tematyce  trzeźwościowej , darmowy

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                            

 

INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 13. 11   -      za parafian   

- wtorek            - 14. 11    -    + Paweł , Franciszka , Michał , Stanisław z rodz. Stoś

- środa              - 15. 11    -     + Stanisław Ciekielski  

- czwartek        - 16. 11    -     + Wiktoria Rucińska  - int. od wnuczki Marty z rodz.

- piątek             - 17. 11   -      + Jan , Anna Ciomcia      

- sobota            - 18. 11    -    + Maria ,Władysław , Stanisław Kwiatek                                          

- niedziela        - 19.11    - godz. 08.00  -  +  Stanisław Ciekielski  

                                        - godz. 11.00   -  dziękcz. z prośbą o z drowie i błog. Boże 

                            dla  Stanisławy i Władysława Wokurka  w 50 r. ślubu - int. od dzieci                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania