ogłoszenia parafialne - 33 Niedziela zwykła - 16.11.2014

2014-11-15 21:46:17

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 33 Nd zwykła - 16. 11. 2014

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za kwiaty . Bóg zapłać! Na ten tydzień proszę do sprzątania rodziny : Teresy Kubicka , Jana Piątek , Stanisławy Wokurka , Marii Woźniak .

2.W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek - 17.11 - św. Elżbiety Węgierskiej

- wtorek - 18.11 - bł. Karoliny Kózka – patronki diecezji i młodzieży , którą

serdecznie zapraszam

- środa - 19.11 - bł. Salomei

- czwartek - 20.11 - św. Rafała Kalinowskiego

- piątek - 21.11 - Ofiarowanie N. M. P.

- sobota - 22.11 - św. Cecylii

3. Nabożeństwa :

- w listopadzie codziennie odmawiamy różaniec po Mszy św. o 17.00 za zmarłych polecanych w wypominkach .

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna ku czci patronów d.

- piątek - nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia

4. Spotkania :

- we wtorek zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 16.00 ; na Mszę św. w patronalne święto młodzieży przyjdą kandydaci do bierzmowania 1, 2 i 3 klasy Gimn .

- w środę zapraszam panów z Rady Parafialnej na spotkanie po Mszy św.

W najbliższym czasie panowie z Rady Parafialnej przyjdą do was po IV ratę na remont kościoła . Przyjmijcie ich życzliwie . Bardzo proszę , aby wszyscy włączyli się i złożyli ofiary , kto nie ma teraz , można później , abyśmy mogli spłacić dług za posadzkę do Świąt .

5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Kościół prześladowany w Syrii 272 zł .Bóg zapłać !

W przyszłą niedzielę składka na organizację Światowych dni Młodzieży w Krakowie .

6.We Włoszech zmarł nasz parafianin Tadeusz Ciomcia , jego transport jest bardzo kosztowny dla rodziny..dlatego pomóżmy im,w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek

7. W sobotę zapraszam na 15.30 ministrantów i scholę z rodzicami na poczęstunek z racji...

8.W dobrej , wiarygodnej i z wartościami , prasie katolickiej przeczytamy : - w ,, Drodze”,, Jestem z Bogiem , Bóg jest ze mną ! ” - wicemistrzyni olimpijska Anita Włodarczyk chętnie mówi o swojej wierze ; - w ,,Niedzieli ” - ,, Zamach na wolne soboty ” - o groźbie przywrócenia pracy w soboty ; - w ,,Źródle” - ,, Nienormalnie normalni ” - o aktorce Małgorzacie Kożuchowskiej i jej dziecku Janie Franciszku

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania R M i radia ,,VIA'' - mediów z wartościami