Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 33 Niedziela zwykła - 19.11.2017

2017-11-18 14:53:25

       OGŁOSZENIA PARAFIALNE     -  XXXIII   niedziela  zwykła   - 19 . 11. 2017                                             

 

1.  Dziękuję p. za prace przy budowie kaplicy przedpogrzebowej , podziękowania składam na ręce

 Piotra Źrebca z Wygody , Ireneusza Mani , Wiesława Nadymusa , Stanisława Piwowara . 

Dziękuję  za wysprzątanie świątyni  i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać wszystkim!  W tym tygodniu

proszę  do sprzątania rodziny :  Doroty Bąk ,  Kazimiery Doktór , Moniki Źrebiec .

2. W liturgii Kościoła wspominamy :

- poniedziałek   -  20.11  -  św. Rafała Kalinowskiego    

- wtorek            -   21.11 -   wsp. Ofiarowania  Najśw. M. P.

- środa               -  22.11  -   św. Cecylii 

- czwartek         -  23.11  -   św. Klemensa , odpust w Skalniku , suma o godz. 11.00

- piątek              -  24.11  -  św. Andrzeja i Towarzyszy , męczenników wietnamskich

- sobota             -  25.11  -  św. Katarzyny Aleksandr. , odpust w Starym Żmigrodzie

3. Nabożeństwa :

- codziennie w listopadzie odmawiamy różaniec za zmarłych z wypominków

- wtorek   -  nabożeństwo z ucałowaniem  relikwii  św. Jana P. II

oraz koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych

- środa         - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- środa   - przyjęcie kandydatów do służby ministranckiej , zapraszam rodziców

4. Spotkania  :

- wtorek         - zapraszam na spotkanie Paraf. Z. C. oraz chętnych do posługi           

- piątek     -  po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii    

5. W ramach Solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wschodzie zebraliśmy 

 406 zł . Bóg zapłać wam za ofiarność ! Można też składać ofiary do skarbonki …

6. Przeżywamy I Światowy Dzień Ubogich , pomyślmy dzisiaj o naszych ubogich…

7.  W przyszłą niedzielę na sumie będziemy dziękować Panu Bogu i ludziom     

 za wybudowanie kaplicy przedpogrzebowej oraz poświęcimy kaplicę . Serdecznie zapraszam ,

poświęcenia dokona ks. dziekan Henryk Wilk  .

8. W zakrystii można nabyć kalendarze dla rolników w cenie 20 zł oraz misyjne po 5 zł.

9.  Trwa nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla .

10. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy : 

  - w  „ Drodze ”  -   ,,Warto czekać  ”  z czystością  do ślubu    ;     -  w ,, Niedzieli ”  -      

   „ Biedni nie są problemem  , ale są zasobem z którego możemy zaczerpnąć ”  - z orędzia

pap. Franciszka  oraz  „ Smutek i depresja ”- czy jest na nie lekarstwo ?  ;  - w ,, Gościu  N.”  

- „ Jesteśmy miłosierni ”  -  Polacy są bogatsi , ale mają otwarte serca na potrzebujących 

+ kalendarz  ; - w ,, Źródle”  -,, Ból głowy minął bezpowrotnie” - o cudownym uzdrowieniu

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 17.00

- poniedziałek   - 20. 11   -      za parafian   

- wtorek            - 21. 11    -    + Paweł Źrebiec

- środa              - 22. 11    -     + Anna i Franciszek  Miśkowicz i zm. z rodz.  

- czwartek        - 23. 11    -     + Ignacy   - w 20 r. śm.

- piątek             - 24. 11    -     + Jan - w 21r. śm  i Teofila Miśkowicz      

- sobota            - 25. 11    -     + Weronika Ziomek                                           

- niedziela        - 19.11    - godz. 08.00  -  za zmarłych polecanych w wypominkach                                        

- godz.11.00 - 1/za parafian  ; 2/ dziękcz. z prośbą o błog. B. dla budowniczych kaplicy prz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania