ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela W. Postu - 06.03.2016

2016-03-05 18:21:25

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 4 Niedziela W. Postu - 06. 03. 2016

1.Serdecznie dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać ! Na ten tydzień do sprzątania proszę rodziny : Barbary Sikora , Jolanty Miśkowicz , Bogusławy Miśkowicz .

2. Przeżywamy Wielki Post , zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej :Drogi Krzyżowej, w piątki o godz.17.00 i Gorzkich Żali w niedziele o godz. 14.00

3. Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Sami skorzystajmy z czasu łaski danej nam przez Boga i zachęćmy innych do uczestnictwa w rekolekcjach . Zapraszam na nauki ogólne i stanowe - w poniedziałek dla małżonków i rodziców , także jedno z współmałżonków ... We wtorek na zakończenie rekolekcji nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego . Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii

Rekolekcje szkolne będą od poniedziałku do środy , rodzice zadbajcie o uczestnictwo dzieci w rekolekcjach .

4. Nabożeństwa :

- wtorek - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków ,10 min. przed Mszą św.

- środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5. Spotkania :

- czwartek - zapraszam rodziców z uczniami 3 kl. Gimn. na nabożeństwo wręczenia krzyży

i na spotkanie

- w sobotę po Mszy św. zapraszam na spotkanie małżeństwa , które są zainteresowane wspólnotą Oazy Rodzin , o której rozmawialiśmy na kolędzie , będzie to spotkanie informacyjne , nie zobowiązujące do zapisania się . Przyjedzie małżeństwo , aby podzielić się wiedzą i doświadczeniem nt. Oazy Rodzin , serdecznie zapraszam .

7.W związku z chorobą Artura naszego parafianina , której leczenie jest kosztowne zwracam się z prośbą do was w imieniu rodziny i swoim o pomoc materialną .      W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na jego leczenie .             W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 4 zł .

8. W dobrej i niezależnej , prasie katolickiej przeczytamy :

- w ,,Drodze ” - ,, Super Tata ” ; - we ,,Wzrastaniu ” - ,, Bogactwo życia ” ; - w ,, Niedzieli ” - ,, Zabawa bez sumienia ” ; - w ,,Gościu Niedzielnym ” - ,, Poradnik 500 plus” - jak otrzymać 500 zł na dziecko ; - w ,,Źródle” - ,,Cud uzdrowienia w Loreto ”

Zachęcam do oglądania TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' - alternatywnych , mediów z wartościami .

INTENCJE MSZALNE : - Msze św. o godz. 17.00 ; poniedziałek i wtorek o godz. 18.00

- poniedziałek - 07.03 - godz.18.00 - +Joanna Cieklińska - int.od s. Bogusława z rodz.

- wtorek - 08.03 - godz.18.00 - + Władysław Mroczka - w 1 r. śm.

- środa - 09.03 - + Katarzyna , Stanisław

- czwartek - 10.03 - + Katarzyna Rak - int. od c. Stanisławy z mężem

- piątek - 11.03 - za zmarłe siostry z Róży p. Marii Źrebiec

- sobota - 12.03 - + Joanna Cieklińska - int. od s. Romana z rodz.

- niedziela - 13.03 - godz. 08.00 - za parafian , zwł. w int. kobiet

- godz. 11.00 - + Michał , Marianna , Józef , Władysław

- godz. 14.40 - + Weronika i Maciej i zm. z rodz. Leśniaków - int. od c. Stanisławy

==================================================================