Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza - 07.05.2017

2017-05-06 15:59:34

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 4 Niedziela Wielkanocna  -  07. 05. 2017

                                               Niedziela Dobrego Pasterza

 

1. Dziękuję za wysprzątanie i przygotowanie świątyni i obejścia kościoła na odpust   

 i za  kwiaty oraz sprzątającym na niedzielę i za ofiary na kwiaty . Bóg zapłać wszystkim ! 

W tym tygodniu proszę do sprzątania rodziny : Barbary Źrebiec , Marii Żarnowskiej , Jana Majka  .

 2. W liturgii Kościoła wspominamy : 

- poniedziałek  - 08.05  -  Uroczystość św. Stanisława - b.m. , patrona Polski    

-  sobota           - 13.05  -  wsp N.M.P. Fatimskiej w 100-tną rocznicę objawień

3. Nabożeństwa :

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej

Serdecznie zapraszam wszystkich na nabożeństwa majowe , dzisiaj o godz.15.00

- wtorek  -  koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków, 10min przed Msza św. 

- środa    -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

- sobota  -  dzień modlitwy za Kościół , Ojca św. Franciszka i naszą ojczyznę

4. Dziękuję wszystkim , którzy pomogli w przygotowaniu i  przeżyciu  naszej uroczystości odpustowej .

Podziękowania składam na ręce naszej p. katechetki i zakrystianki  Małgorzaty Mroczka . Bóg zapłać wszystkim !

5. W czwartek w Nowym Żmigrodzie na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania .

W związku z tym Msza św. u nas zostanie odprawiona o godz. 17.00 .

6. W przyszłą  niedzielę  rozpoczynamy nabożeństwa drogi krzyżowej na g. Grzywacką z Mszą  św. na szczycie .

Wyruszamy o godz. 14.00 . Proszę o poprowadzenie drogi krzyżowej przez bierzmowanych . Serdecznie zapraszam wszystkich parafian .

Dziękuję  wszystkim , którzy opiekują się stacjami drogi krzyżowej . Bóg zapłać !

7. W związku z prośbą Caritas Polska o włączenie się parafii do pomocy rodzinom dotkniętym przez wojnę w Syrii ,

można będzie składać indywidualnie ofiary do puszki na filarze . Na koniec każdego miesiąca  będziemy przekazywać

ofiary poszkodowanym .

8. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

 - w ,, Niedzieli ”   -    ,, Ale robotników mało… ”  - o powołaniach do służby Bożej    ;       

 - w ,, Gościu  N.”   -  ,, Czy w niebie będziemy mogli przytulić się , pocałować ? ”   ;        

   -  w ,, Źródle ” -  ,, Fatima i święty papież ”  ;   - w ,, Naszej Arce ”   - ,, Sto lat Fatimy ”                                                                                                              

 Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               INTENCJE MSZALNE :    Msze św.  o godz. 18.00  ;  w czwartek  - godz. 17.00

- poniedziałek   - 08. 05   -   +  Stanisław  Parylak   - z okazji imienin

- wtorek            - 09. 05   -   +  Weronika , Andrzej                                                                       

- środa              - 10. 05   -    +  Józef Woźniak

- czwartek        - 11. 05   -    godz. 17.00  -  + Stanisław Stoś   

- piątek             - 12. 05   -    +  Józef Woźniak

- sobota            - 13. 05   -    +  Władysław Wielgosz     

- niedziela        - 14. 05   - godz. 08.00  -  + Zofia i Jan Woźniak   

                                        - godz. 11.00   -   za parafian

                                        - na g. Grzywackiej -  + Aniela Grzyb -int. od sąsiadów Wardzałów

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania