Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza - 22.04.2018

2018-04-21 14:47:07

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 4 Niedziela Wielkanocna - 22. 04. 2018                                                                                          Niedziela Dobrego Pasterza                                                             

 

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać ! 

Na ten tydzień proszę  do sprzątania rodziny :  Grażyny Mroczka , Beaty Grzywacz ,

Pauliny Źrebiec , Marii Wokurka  , Anety Mroczka . Potrzebni będą mężczyźni !

2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień modlitw o Powołania do Służby Bożej .

3. W liturgii K-ła wspominamy :

- poniedziałek  - Uroczystość św. Wojciecha , patrona Polski  ;  odpust w Brzezowej …

- środa              - święto św. Marka Ew.

4. Nabożeństwa :  

- wtorek     - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   

5. Spotkania :

- poniedziałek  -  na spotkanie po Mszy św. zapraszam Radę Parafialnej

- środa   na Mszę św. i na egzamin przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Krystian Doktór s. Roberta i Agnieszki

Piwowar zam. w Kątach z Patrycją Źrebiec c. Lesława i Krystyny Parylak  zam. w Kątach

oraz  Andrzej Olearski  s. Aleksandra i Krystyny  zam. w Łysej Górze  z Jolantą Miśkowicz  

c. Jana i Teofili zam. w Kątach  - zap. I . Otoczmy narzeczonych modlitwą , a gdyby ktoś

wiedział o przeszkodach , ma obowiązek zgłosić w kancelarii .                                           

 7. W ramach składki inwestycyjnej złożyliście 2.297 zł . Dziękuję za te i wszystkie ofiary ,

które składacie na potrzeby Kościoła i parafii  ; na pomoc rodzinom  w Syrii złożyliście 

436 zł w tym roku  . Niech Bóg Wam błogosławi za ofiarne serce !

8. W dobrej  prasie katolickiej przeczytamy:                                                                                       - w ,,Niedzieli ”  -   ,, Świętość to radość  ”   - o ostatniej adhortacji pap. Franciszka   ;  

- w  „ Gościu N. ”   -    „  Jak dziś być świętym ”   -  istnieje tylko jeden smutek ,

nie być świętym - przypomina  pap. Franciszek w adhortacji o świętości   ;  

- w „ Źródle ”   - „ Święto Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach                                                                                                                                                                                                                  Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                      INTENCJE  MSZALNE :  Msze św. o godz. 18.00  (nie ma wolnych terminów w tym roku)

- poniedziałek  - 23.04   -  za parafian

- wtorek            - 24. 04 -  + Magdalena - w 25 r. śm. i Jakub - w 50 r. śm. Kazecki  ,             

                                              Maria i Franciszek Żebracki        

- środa              - 25. 04 -  + Maria , Władysław Janas i Tadeusz Tobiasz   

- czwartek        - 26.04  -  +  Maria  Praszkowicz  - int. od rodz. Woźniaków        

- piątek             - 27.04  -   o zdrowie i błog. Boże w rodz. Bąków

- sobota            - 28.04  -   + Władysław i Władysława Bazan i zm. z rodz.     

- niedziela        - 29. 04 -   godz. 08.00  -   za parafian

                                      -  godz. 11.00   -  + Stanisław Ciekielski                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania