Wyszukiwarka

ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkiego Postu - 11.03.2018

2018-03-10 20:08:36

   OGŁOSZENIA PARAFIALNE   - 4  Niedziela Wielkiego Postu  - 11. 03. 2018                                             

1.  Dziękuję za wysprzątanie świątyni i za ofiary na kwiaty .  Bóg zapłać !  

W tym tygodniu proszę  do sprzątania rodziny : Lucyny Turcza , Stanisławy Warzecha ,

Renaty Kogut oraz do sprzątania obejścia kościoła : Lidii Warzecha , Moniki Leputa .

Eugeniusza Leputy , Teresy Kostrząb , Elżbiety Mlickiej …

2. Nabożeństwa : 

- wtorek      - koronka do Miłosierdzia B. za zmarłych z wypominków rocznych  ; 5 rocznica

wyboru pap. Franciszka , dzień modlitw  w intencji Kościoła , pap. Franciszka i ojczyzny

- środa        -  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy    

- piątek    - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii  św. Faustyny   

                  nabożeństwo rozpoczniemy adoracją o godz. 16.30

3. Przeżywamy okres Wielkiego Postu , zachęcam wszystkich parafian do uczestnictwa

w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej :  - na Drogę krzyżową - w piątki o godz. 17.00       

- na Gorzkie Żale  -  w niedziele o godz. 14.00 , po nabożeństwie Msza św. ok. 14.40

 4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne . Zaplanujmy

i skorzystajmy z tego czasu , który daje nam Pan Bóg , zachęćmy też innych  

do uczestnictwa w rekolekcjach . Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji oraz o ofiary

na tacę  na wynagrodzenie dla rekolekcjonisty . Program rekolekcji jest wywieszony  

na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii . W tym czasie będą także rekolekcje

szkolne od poniedziałku do środy , w ramach nauki . Proszę rodziców , aby nie planowali 

w tym czasie  innych zajęć dla dzieci .

5. Spotkania :

- poniedziałek  - na spotkanie formacyjne przyjdą kandydaci do bierzmowania 3 kl. Gimn.

- wtorek           -  na spotkanie zapraszam Paraf. Z. Caritas i chętnych do posługi

- środa             -  zapraszam na Mszę św. i na spotkanie rodziców z dziećmi I- komunijnymi

- piątek  - po nabożeństwie zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii

6.  W przyszłą niedzielę  składka inwestycyjna .

W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny , ofiara - 5zł .

7. W dobrej  prasie katolickiej  przeczytamy :

- w ,, Niedzieli ”  -  ,, Blisko świata ludzi ubogich  ”  - o pap. Franciszku w 5 r. wyboru  

- w  „ Gościu N. ”   -       „ Niedziela jest trendy ”   -  ograniczając handel w niedzielę ,

robimy krok w stronę dojrzałej cywilizacji    ;    - w „ Źródle ”   -  „ Jałmużna jako dar

od Boga ”    ;    - w ,, Głosie dla życia ”   -   „ Seksualizacja  - zafałszowany obraz życia ”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Zachęcam do oglądania  TV Trwam i słuchania RM i radia ,,VIA'' -  mediów z wartościami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              INTENCJE MSZALNE :   Msze św. o godz. 17.00

- poniedziałek    - 12. 03 -    w int. ofiarodawców  na leczenie Artura       

- wtorek             - 13. 03  -   dziękcz. z prośbą o zdrowie , błog. Boże z okazji 80-tych urodz           

- środa               - 14. 03  -    + Stanisław  Stoś  

- czwartek         - 15. 03  -     + Michał  - w 30 r. śm. , Maria i Kunegunda Leśniak             

- piątek              - 16. 03 -     + Teresa Chojecka i Czesława Klimczak

- sobota             - 17. 03 -      o zdrowie , Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Oskarka                    

                                               z okazji 3-cich urodzin  

- niedziela         - 18. 03 -   - godz. 08.00  -  +  Józef  Mroczka    

                                           - godz. 11.00   -  dziękcz. z prośbą o zdrowie , błog. Boże                     

                                                                   dla  Zofii i Feliksa Źrebiec z okazji 55 r. ślubu

                                     - ok. godz. 14.40   -  za parafian  , zwł. w int. rekolekcji …                                                               

           

====================================================

             

                 REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE - KĄTY 2018 R.

 

                         NIEDZIELA   -   18.03  

 

08.00    -  MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ  REKOLEKCYJNĄ

11.00   -   MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ                                                                                                                                                                       14.00   -  GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM  PASYJNYM

              I  MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ  REKOLEKCYJNĄ                                                                                                                                                                                                                  

                  PONIEDZIAŁEK  - 19.03     


08.00    -  MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ  REKOLEKCYJNĄ  

17.00    -  MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ  REKOLEKCYJNĄ


                   WTOREK  - 20.03     


08.00    -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ  

17.00    -  MSZA ŚWIĘTA  Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ  


                  ŚRODA  - 20.03      


08.00    -   MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ 

17.00    -   MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Kategorie wpisu: Archiwum
« powrót
Kreator stron internetowych - strona bez programowania